Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi 3 hónapja szétmentünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi 3 hónapja szétmentünk a férjemmel. Ő nem akar válni. Van egy 4 éves kislányunk. Mindenféle ügyvédekkel fenyeget, hogy elveszi a kislányt. Mennyi esélye van rá? Ő játékgép függő, többször meglopta a családját. Persze erre tanúk is vannak.

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gyakorlatilag semennyi...Ezek csak üres szavak!!
2011. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

apának ebben az országban, két esetben van esélye

1: az anya nem akarja a gyereket

2: az anya kábszeres + alkoholista+veri a gyereket+ sitten ül (mindezt egyszerre!)


túl anyacentrikusak a bíróságaink gyermekelhelyezésnél, az apának gyakorlatilag akkor se sok esélye van, ha ezerszer alkalmasabb, mint az anya


szóval add be a keresetet, amíg ugyanis nem váltok el, addig minden rohadt tartozás is közös a függő férjeddel és gondolom, nem akarod a hiteleit fizetni

2011. okt. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

De hogyha egyszer szétmentetek, miért nem akar válni?

Egyébként pedig a bíróság szempontjából lényegtelen, mit akar, hogyha te beadod a válókeresetet, el fognak titeket választani, és kész.

2011. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj, a gyerek tuti nalad marad, ez 100%.
2011. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyerek a tiéd. Akkor is nálad maradna, ha ő nem lenne játékgép függő. Persze feltételezem, nem vagy drogos, alkoholista és nem ülsz sitten :-)
2011. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Válópernél az első idézést el lehet lógni, a másodikat már nem, mert büntetés jár érte. Volt a rokonságban válás, onnan tudom.
2011. okt. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kicsit későn írok ugyan, de azért válasz.:)

Nos.. Az én szüleim is elváltak.

Apa soha nem ivott, játék gépezett. Nem volt semmi káros szenvedélye. Egyszerűen túl sokat veszekedtek.

mindkettőjük azt akarta, hogy hozzá kerüljünk öcsémmel.

Végül is anyukámhoz kerültünk.

Hétvégente megyünk apához. Mondjuk mostanában csak szombatonként (én)

Tesóm többet van nála, de csak mert én már 15 éves vagyok.:)

Így most barátokkal, barátommal szeretek lenni.

Lehet megbánom később, de nekem most így jó.:)


Magyarul szerintem biztos, hogy hozzád kerül a picike.:)

2011. nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Férjed vegyen egy számítógépet és játsszon azon, olcsóbban jön ki és többet is tud. És persze kérdés, miért akarná elvenni tőled... És te egyébként milyen anya vagy.
2012. febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Férjed vegyen egy számítógépet és játsszon azon


szerintem is, nem is értem, hogy aki függő, miért nem oldja meg így. Az azért tudható, hogy nyerni a büdös életben nem fog.

2013. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!