Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apukam felesege el akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukam felesege el akarja hagyni egy masik ferfi miatt apukamat, ezzel persze tonkreteve a kornyezetet, ezzel mit sem torodve. Errol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
egyszer mar kibekultek,h.megiscsak apamat szereti,de aztan most megis meggondolta maga,holott apam mindent megtett erte/neki,kulfoldon dolgozik csakh.jobb legyen a csaladnak.Apam teljesen kivan borulva.Ja,hozzateszem a pasi egy alkoholista kocsmaba jaro,nincstelen senki.Apam pedig pont az ellenkezone.Aggodom a 6eves ocsem miatt is,mert ezt a not csak a sajat problemai rdeklik,ritka onzo tipus.Mindig is csak a sajat dolgaival foglalkozott.Az annya neveli a gyerekeit,az annya veluk lakik.Ma pl.elment a pasijaval szorakozni,mikozben apam otthon maradt a gyerekekkel.Van a nonek egy 15 eves fia is,es apam 2eves kora ota neveli,a gyerek az apjanak tekinti ot.Es o isnagyon szenved.Ugyanakkor a no nem szeretne,h.apam elkoltozzon....pedig apam elakar menni,mert szenved,nem birja azt nezni,h.massal van.Kozben apammal is lefekszik,meg valoszinu,h.a pasival is,bar ezt tagadja apamnak.Apamat teljesen lehuzza anyagilag,ugyanugy hasznalja a penzet,mint mikor meg egyutt voltak.Csak nemertem miert nem a pasitol keri a penzt,ha mar mellette dontott.Sajnalom apamat,mert nagyon szenved.Nem tudom mit tehetnek,milyen tanacsot adhatnek neki h.jobban erezze magat.

2012. aug. 12. 04:34
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
De,ha egyszerűen már nem szereti az apukádat akkor minek maradjon vele?
2012. aug. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mikhal válasza:

aki menni akar egy kapcsolatból , azt nem szabad visszatartani - sőt segitsetek neki csomagolni .

ez tapasztalat .

nem lehet "látszatra " fenntartani egy kapcsolatot , utóbb úgyis belerokkan az apukád , engedje elmenni , ez a Nő nem az édesapádhoz való .

2012. aug. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebben nem tudsz segiteni apukádnak. Nem értem miért ragaszkodik ennyire ehhez a nőhöz és segitenék neki pakolni. Sajnos sokszor hallani, hogy ha megunta új pasiját visszapitizi magát a régihez, aki meg tárt karokkal várja.

Apád talpra állna anyagilag is ha nem lenne ez a nő a nyakán.

2012. aug. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen ebben teljesen igazatok van,csak mar unom h.ez a no csak kihasznalja...elszedi a penzet...egy onzo dog.
2012. aug. 12. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont ezert menjen. Apukad meg talalhat egy szereto tarsat. Lehetseges, hogy mivel nem egyutt elnek elhidegultek egymastol.
2012. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is ezért hidegültek el, mert külföldön dolgozott apukád. De mivel nem ő az anyád, ezért szerintem nyugodtan elmehetne, apád is örüljön, ha megszabadul egy ilyen bestiától.
2012. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!