Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha két ember elválik, de továbbra is közös lakásban élnek? Mennyire lehet ezt elviselni? Ha nem haraggal hanem békével válnak el?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
El lehet viselni, de nagyon rossz. Érdemes mielőbb megoldást találni a különköltözésre.
2012. febr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy egyikünknek sincs hová mennie. Van két pici gyermekünk. A lakást közösen vettük, de az ő nevén van. Hitel is elég sok van amit egyedül sem én sem ő nem bírna fizetni. Na meg a gyerekekre sem tudnék figyelni mikor dolgozom.
2012. febr. 9. 09:38
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Én nem váltam ugyan de 4 éves kapcsolatot rúgott fel a volt barátom. Utána pénzügyi gondok miatt, egy évig még együtt laktam az exszel. Nem volt probléma, mert felállítottunk bizonyos szabályokat, és nem harag hanem elhidegülés miatt szakítottunk.

Szabályok:

Nem beszélhet az új barátnőről

Nem hozhatja fel

Ne bizalmaskodjon (pl kopogjon, meg ha öltöznék akkor húzzon ki)


Igazából mivel egy afféle poéngyáros volt az ex, nagyon megkönnyítette, mert olyan viccesre vette a figurát, hogy azóta is nagyon jó barátok vagyunk.


Aztán (mivel ő szakított) én túltettem magam, az akkori párom a jelenlegi is, és felvittem, megengedtem neki, hogy felhozza az ő nőjét. Tudtam, hogy utál a csaj, mert ugye a pasijával lakok és ex vagyok, ezért megpróbáltam egy laza barátságos modort vele :)

Akkor vágtam a hajam, és megkérdeztem jó lett-e, kikértem a véleményét randi előtt, ilyenek, és megnyugodott ő is.


Ami "probléma" volt az elején, hogy barátilag a szakítás első hónapjában egymás mellett aludtunk ex-szel, mert igaz szenvedélyt nem érzett irántam, de szeretett mint barát/testvér és hiányoztam is neki. De ezt hamar eluntam és megmondtam, hogy ÉN SZERETNÉK TÚL LÉPNI.


Remélem tudtam segíteni :)

2012. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy a szakítás utáni közös egy évben tudtunk megbeszélni bizonyos sérelmeket, ami a barátságunknak nagyon jót tett :)
2012. febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nálunk a problémát sajnos én okoztam. Ő szeret, legalábbis ezt mondja, de én már. A kapcsolatunkban csak a szex működött, de ez ugye kevés. Próbáltam sokszor helyrehozni, de nem ment. Tudom, hogy neki nehezebb lenne mint nekem, ráadásul a elég nagy a korkülönbség is közöttünk az ő javára. Én könnyebben továbbléphetek, de neki már nehezebb újabb társat találni.
2012. febr. 9. 09:46
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Gyerekekkel más a helyzet.Mindenki rájön lassan, mennyi veszteséggel jár ez az egész, és lassan elkezdi hibáztatni a másikat.( Hát még ha tényleg egyik fél a hibás!)Ha most béke van, most kellene megpróbálni elszeparálódni, mert így nagy eséllyel elharagosodik a helyzet. Ráadásul akit nem szeretsz, pláne ha haragszol rá, attól nem viselsz el semmi kellemetlenséget.
2012. febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a második, és csak arra próbálta, rávilágítani, hogy lehetséges együtt élni, ha az, aki a "gonosz" volt megkönnyíti. A szakító félnek kell néhány szabályt betartani, hogy ne okozzon még több fájdalmat annak,a ki még szerelmes. Ha a másik fél túllépett, akkor már lehet nyíltan élni. EBBEN AZ ESETBEN. Neked kell, kedves kérdező titokban pasizni egy darabig, és neked kell oldani a feszültséget. Legyél haver. Az a legegyszerűbb, és a gyerekeket sem viseli meg.
2012. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Szuleim '93ban elvaltak,azota is egyutt elnek!!!!!
2012. febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
tehat magyrul elvaltatok de a problema ugyan az maradt mivel egyutt eltek... igy semmi ertelme. igy se neked se neki nem lesz kapcsolata, mivel igy nem lehet. ha mar elvaltatok oldjatok meg a kulonelest.
2012. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az emberek általában azért válnak el, mert többé nem jö nekik együtt. Akkor minek maradnak egy fedél alatt?
2012. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!