Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált szülők gyerekei, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált szülők gyerekei, ti hogy döntöttetek/ döntenétek?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy ti hogy döntöttetek/ döntenétek? A szüleim épp válni készülnek. Anyám a kezdeményező és így ő fog elköltözni, mert a ház ahol eddig éltünk apám szülei építették, így az az "övé", de ha elköltöznék anyámmal, apámnak kell fizetni a gyerektartást. Én itt akarok maradni apám házában, mivel itt vannak a háziállataim, itt vannnak a barátaim és sok szép, jó emlék, de nem akarom ,hogy anyám fizessen, mivel az a pénz nem hozzám, hanem apámhoz menne, onnan pedig egyenesen a kocsmába. Anyám az ő anyukájához költözne, de az a ház túlságosan is kicsi lenne, nem tudnám elvinni a kedvenceimet, sok holmim itt maradna és nem tudnék ott ellenni. Nem tudom, hogyan döntsek? Segítségeteket kérném! Köszönöm.

2012. aug. 12. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Apuval maradtam hasonló okokból,aztán jól megbántam,mert elitta a diákmelós pénzem és kitett az utcára 18évesen.20l
2012. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is feladtam a barátaimat, 14 évesen, és anyukámmal jöttem el, egy sokkal kisebb házba.

De jól érzem magam itt, apa nem terrorizál végre, nyugi van ( ami nem lenne meg neked egy kocsmába járó apa mellett.

Eleinte furcsa volt...

Hány éves vagy? És milyen messze költöztök? Nekem jó volt, mert gimiben szereztem új barátokat, meg utána egyetem is lekötött, és már midnegy volt, hova jövök haza hétvégén.

2012. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Anyukádhoz menj. Nem hiszem, hogy egy piás Apára lenne szükséged. Különben is,, sok jó ember kis helyen is elfér".
2012. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Hidd el, néha jobb tiszta lappal kezdeni. A korod engem is érdekelne. Ha apukád iszákos, mindenképp anyukáddal jársz jobban, még ha így rosszabbul néz ki. Nem mindegy, hogy mennyire van nyugtod, mennyire tud nevelni téged.
2012. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Szerintem is anyukád lenne a legjobb választás. Sajnos nálunk nem olyan egyszerű a helyzet, így a válás csak egy távoli álom egyelőre, de ha ilyen helyzetben lennék, mint te, tuti, hogy anyukámmal maradnék.
2012. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem annyira piás apa, meg nem terrorizál, jól elszoktam vele beszélgetni, csak tudom hogy milyen, és ezért én is inkább anya felé hajlok, de valahogy nem tudok itt hagyni annyira sok dolgot...Kb 15-20 kilométeres körzetben lennénk... 15 éves vagyok.
2012. aug. 12. 13:10
 7/14 anonim ***** válasza:
az a távolság nem sok, én is annyira költöztem el. De...gimis baratok voltak, így jobb volt, meg tudtam talizni ottanikkal, sokszor kimentem. Ezt te is mgcsinálhatod. VAn két lakhelyed, tök jó, de anyukámhoz mennék főhadiszállásnként :) Tök jó, mert itt is megismertm embereket és sokkal jobbfejek, mint előző falumban
2012. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megosztott gyerekfelügyelet? Két hét itt, kettő ott... Akkor senkinek nem kell fizetnie.
2012. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor anyukád ne pénzbe fizessen gyerektartást, hanem havi X összegben vegyen neked ruhád, tankönyvet, járasson szakkörökre, meg ilyenek (nem tudom, lehetséges-e egyáltalán, de az ötlet megfontolandó...)
2012. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én tuti anyámmal mennék. Mivel apád iszik, gondolom ez volt az egyik ok a válásra. A holmidból azt vidd el, amihez a legjobban ragaszkodsz, előbb utóbb kialakul az új helyen az életed.
2012. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!