Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált szülők gyerekei! A ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált szülők gyerekei! A ti szüleitek miért váltak el?

Figyelt kérdés

Normális választ légyszi!

11/l


2012. júl. 8. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert utálták egymást, és soha nem is voltak szerelmesek.
2012. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Mert anyám naiv volt, nem vette észre, hogy apám nem úgy szereti mint ő. Később persze kiderült, hogy csalta a szomszéd nénivel ,hogy neki nem jelent semmit a család.
2012. júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
mert anyám nem elég h félrek.rt,kitalálta h az illetővel családot is szeretne alapítani. mondanom sem kell,hogy mi lett belőle..boldog akart lenni,helyette kapott kismilliónyi veszekedést,meg ezernyi verést. de őszintén? megérdemelete.
2012. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 SzilKa ***** válasza:

Mert nem illettek össze, más volt az értékrendjük szinte mindenben és a végére eléggé elmérgesedett a kapcsolatuk is.

Mióta elváltak, mindenkinek sokkal jobb, nincs veszekedés és mindenki sokkal nyugodtabb.

2012. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Még születésem előtt váltak el, anya azt mondta azért, mert apám előző kapcsolatából volt 2 lánya, és nem akart még egyet. Lánynak születtem, így otthagyta anyut, velem együtt. Még pocaklakó voltam.

Szégyellem, hogy egy ilyen ember az apám...

17L

2012. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Apám megcsalta anyám.
2012. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mert faterom csalta anyumat és soha nem viselkedett apaként velünk. konkértan les.zart.
2012. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nem voltak szerelmesek egymásba, ennyi...szerintem se illettek össze én örülök hogy külön vannak immáron legalább 15éve. viszont nem veszekednek és a mai napig jó barátok, ez a fontos, válóperük se volt, pepiron még házasok :D


30N

2012. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És nincs olyan aki mindkét szülőjét egyformán szerette?
2012. júl. 8. 12:04
 10/14 anonim ***** válasza:

Én igen. Szerettem mindkettőt. Csak sajnos be kellett látnom, hogy ez nem fog menni. Az én szüleim utálták egymást és mindig rajtam marakodtak, ha az egyikkel jól éreztem magam nehezteltek érte a másik. Így 12 éves koromban döntenem kellett, hogy ne pusztuljak bele a folytonos bűntudatba ha valamelyik szülőmmel jól érezném magam.


Ez van :S

2012. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!