Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Helyre lehet még hozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet még hozni a házasságunkat vagy már csak a válás maradt?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk házasok, és 6 éve vagyunk együtt. az esküvő előtt minden rendben volt, szerettük egymást nagyon, boldogok voltunk. főleg ő volt nagyon szerelmes, ha megbántott nem volt rest akár hetekig is kedveskedni, hogy kiengeszteljen, jött utánam mindig, állandóan szexeltünk. az esküvő után viszont valami megváltozott, de 360 fokos fordulatban. már egyre inkább úgy vettem észre, hogy nem érdeklem, nem foglalkozik velem. mindenre és mindenkire van ideje, csak épp rám nincs. reggel 7-től délután 3-ig dolgozik. hazajön, eszik, és megy ide oda, anyjánál, tesójánál, haverjainál, vagy épp ide oda. hazajön 8-9 körül, ismét eszik, zuhi, és számítógép kb éjfélig. én mindvégig várom az ágyban, oda jön lefekszik mellém, kb 2 perc és már alszik is. alig szól hozzám valamit, a kapcsolatunkban intimitás egyáltalán nincs, se puszi, se simogatás, se csók, szex nulla. havi max egy ha én rámászok. ezeket már százszor elmondtam neki, minden problémámat, de nem érti meg a dolgokat. ő szerinte minden oké. vagy épp meg se hallgat, hagyjam már őt a hülyeségemmel. én már ebbe teljesen belebetegszem, nem bírom már sem idegileg, sem lelkileg. tönkrementem, én nagyon szeretem, de ő már nem, én úgy érzem. akkor mondtam neki, hogy menjünk és adjuk be a válópert, na ő aztán nem jön sehova. ő nem fog fizetni, fizessek én ha akarok. sajnos úgy látom már nincs más választásom, mert ez már lassan 2 éve így van, ugyan ennyi ideje kérem, hogy változzon meg de nem. már 2 hete külön alszunk, nem is próbál visszajönni hozzám.


gyerekünk nincs. mindketten 25 évesek vagyunk.


2012. szept. 1. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs gyerek és ennyire boldogtalan vagy, a kérésed ellenére se változik akkor válj el. Inkább most mint később.

Így megadod magadnak az esélyt egy boldogabb életre.

2012. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Őszintén szólva én sem értem,hogy ha előtte elmondásod szerint,minden rendben volt,akkor a házasság után miért

romlott meg ennyire a kapcsolat.


Én arra gondolok,hogy lehet a házasság után bepánikolt,

és úgy érzi,talán mégsem akarta magát ennyire elkötelezni

melletted.Mindketten akartátok a házasságot?

Arra is gondoltam,hogy lehet van valakije,hisz te mondtad,hogy megy ide-oda.

Általában egy harmadik fél esetében viselkednek így a pasik,de nem mondom,hogy ez 100%.

2012. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de szerintem nincs senkije.
2012. szept. 1. 11:58
 4/9 Mátyás3 válasza:
100%
Bocs, hogy offolok, nemtudom mihez kezdjél, de ha vmi megváltozik, azt úgy fejezzük ki hogy 180 fokos fordulatot vesz, nem 360. :D
2012. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A férjed kényelmesen elvan ebben a langyos vízben, változtatni egyáltalán nem akar. Erre utal az is, hogy két éve semmit nem javult a helyzet és az is, hogy a válási ajánlatodra annyit mondott, ő ugyan nem fog fizetni. Már elnézést, de ha számítasz még neki, akkor az első reakciójának az érzelmekről kellett volna szólnia, arról, hogy fáj neki az elvesztésed, nem pedig a pénzről.


A leírásodból is nyilvánvaló, hogy már nem szeret, add be a válóper iránti kérelmet és keress olyat, aki szeret, megbecsül. Örülj, hogy még nincs gyermeketek.

2012. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ad be a válópert minél hamarabb,ez az ember már nem szeret téged,a leirásod alapján,még fiatal vagy,keress mást,aki megbecsül.
2012. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt az idő, hogy továbblépj, szerintem. Ha már a válás is csak az anyagiak miatt izgatja, nincs értelme kivárnod, mig tönkremész idegileg.

Nagy szerencse, hogy nincs gyereketek.

2012. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hiába írnám h hagyd el egyrészt ilyet nem mondok másrészt ha szereted úgyse teszed meg.ha lenne valakije arról tudnál ha szereted,sztem érzed.a válással való fenyegetőzés sehova sem vezet. Ha van lehetőséged (én ezt tenném) hagyd h átgondolja mennyire vagy fontos neki,költözz el! Ha szeret mindent meg fog tenni mindent! ne áltasd magad és ne add fel! szorítok értetek...

2012. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bence_ ***** válasza:
100%

Sok mindent elfogadok. De egy pasi, hogy bírja szex nélkül?

Ott a felesége de bottal sem bökdösi meg?

" na ő aztán nem jön sehova. ő nem fog fizetni, fizessek én ha akarok" ez nekem azt jelenti, hogy ő jól elvan és tojik az egészre.

Rendbe lehetne hozni,de ahhoz 2 ember kell és egy azonos cél. Szerintem ő arra játszik, hogy te kilépj.

2012. szept. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!