Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás alatt lehet-e új kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás alatt lehet-e új kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mi van ha külön költözésünk után 4 hónappal lenne rá lehetőségem, hogy új kapcsolatot kezdjek? Még tart a válás, illetve még csak az első tárgyalás volt meg, be lett adva a folytatás. Mennyire lehet ez számomra hátrány?

Ő maradt a házban, ott maradt minden ingóság, úgy számolunk el, hogy én nem fizetek annyi hitelt, de nálam a gyerek. Szóval nekem csak ő veszíteni valóm.



2012. aug. 30. 08:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem fél évre rá lett kapcsolatom...a gyerek velem volt ex maradt a házba hitel a nevemen....de ez most lényegtelen:)

nekem semmi bajom nem lett belőle,ehhez senkinek semmi köze igazából.gyereket szépen neveled,megkap mindent,nem hagyod magára akkor semmi baj nem lehet...

2012. aug. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nálatok hogy ment a válás? Volt férjed hogy viselkedett? Nálunk én adtam be, ő nem akar(t) válni, de már talán átja, hogy nincs visszaút... De nem biztos.

ÉS a gyerek hogy viselte? Hogy viszonyult az anya új barátjához? Nálunk bonyolítaná, hogy neki is vannak gyerekei.

2012. aug. 30. 09:02
 3/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat, látja...

Igazából attól félek, hogy behülyül, ha megtudja, van valakim. Nagyon féltékeny típus.

2012. aug. 30. 09:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége a válás szempontjából egyáltalán!
2012. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
szia 1 vagyok!nálunk hosszú volt a válás több mint 2 év a vagyon megosztás miatt.A fiam kicsi volt 2 éves így hamar elfogadta a párom.Apukájának tekinti,apjára nem is emlékszik(még azt hiszi ö az apukája,kicsi még nem mondtuk el neki.)
2012. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ujból első vagyok.Volt férjemet nem érdekelte a válás,haza költöztem anyukámhoz így nem voltam napi szinten kapcsolatba vele,vagyis sehogy nem beszéltünk azóta se....
2012. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nem mondom hogy jobb volt neked, mert ez se jó. De sajna ez sem, hogy még mindig a felügyelete alatt akar tartani, és próbálkozik piti dolgokkal, pl gyerek előtt kezd ölelgetni, vagy puszit adni, és ha nem engedem, mondja a gyereknek, anya nem akar megölelni sem... És én vagyok a rossz a gyerek szemében... Nagyon nehéz.
2012. aug. 30. 10:32
 8/12 omba ***** válasza:
Jogi értelemben semmi jelentősége nincs az új vagy bármilyen más kapcsolatnak.
2012. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1 vagyok.amíg nem költöztök el tőle ez így is marad szerintem!!Mert az ilyen csökött agyú férfiak nem is akarják megérteni hogy vége!!
2012. aug. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A bíróság szempontjából lehet új kapcsolatod-nem fogja érdekelni, hogy kivel mit csinálsz vagy mit nem :D.

DE. Az életközösség megszakadása után csak, mert, ha előtte volt valakid ill. beállítható úgy, hogy volt akkor visszaüthet.

2012. aug. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!