Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyukám nagyon szomorú, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Anyukám nagyon szomorú, mert apával elválnak, velem is nagyon hideg és eltaszít magától, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anya és apa már évek óta sokat veszekedtek, apa rengetegszer megbántotta anyát, de most olyan csúnyán összevesztek, hogy el akarnak válni, anya holnap már albérlet után akar nézni. De nagyon szomorú, látszik, hogy fáj ez neki, velem sem hajlandó beszélni, és nem akarja, hogy vele menjek, mert hogy itt "jobb dolgom lenne", mert neki nem lesz pénze. Mivel tudnék lelket önteni belé? Hogy segíthetnék neki átvészelni ezt? Aki volt már ilyen helyzetben az mit tett?
2012. szept. 2. 18:51
 1/4 anonim válasza:
először is milyen anyagi körülmények között éltek, hány éves vagy és melyik szülőddel milyen a kapcsolatod (pl az apád, vagy az anyád hidegül el tőled?)
2012. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Normális körülmények között élünk, nem vagyunk se szegények, se gazdagok. Anyával jó a kapcsolatom, őt szeretem a legjobban, bár néha összeveszünk, de nem tartunk haragot. Apámamal mikor milyen, ő érzelmileg elég instabil. Szeret engem, és én is őt, de nagyon görény tud lenni, és elég b*nkó természete van. Anya az, aki úgy érzem, most eltaszít magtól, és azt akarja, hogy apával maradjak, hogy jobb életem legyen, de én vele akarok menni.
2012. szept. 2. 21:38
 3/4 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, ezt kihagytam.
2012. szept. 2. 21:39
 4/4 anonim válasza:

Pontosan tudom mit érzel velem is ez történt sajnos elég brutális körülmények között történt a válás.....

Én ebből azt tudom leszűrni hogy most az anyukád azért lök el magától mert nem tudja mit hoz a jövő és retteg attól hogy téged nyomorba lásson, vagy akár éhezni és így úgy érzi az a legjobb megoldás ha meg gyűlölteti magát. Én nem tudom mi a végzettsége az anyukádnak és te gondolom tanulsz még. Én sajnos azt látom hogy sajnos hogy az apukádnál kötsz ki és ahogy leírtad az anyádba sajnos még rengetegszer fog belerúgni és ez még semmi ahhoz képest amit fog kapni az apádtól ( nem fizikailag) sajnos....

Apád akkor lenne valóban gerinces ember ha segítene elmenni az anyukádnak elvárás nélkül PL:albérlet,munka keresés stb. Remélhetőleg Budapesti vagy.

Itt az a baj hogy leginkább hogy 16 éves vagy és tanulsz

Mert ha lenne szakmád=munkád anyukádnak tudnál segíteni.

Annyit tehetsz hogy megmondod hogy tudod miért csinálja ezt (miért undok) és hogy 1000%-an megérted őt és mindennel segíted amivel lehetséges PL:ő neki nincsen internetje és te mindent megkeresel neki a neten.

Vagy ha talál valakit és szerelmes belé és nem tetszik neked mond meg neki de ne erősködj mert a magány a legszarabb a világon.... És ha az apád bántani akarja a válás után akárhogy is ne hagyd (veresd meg,verd agyon,köpd szembe, alázd meg és tagadd meg) néhány példa de ne hagyd hogy bántsa az anyádat.

Mert ha az apád szeret téged ezek a dolgok mérhetetlenül fájni fognak neki.

Ennyit tudtam most mondani remélem hasznos válaszokat kaptál. Ha szeretnél kérdezni kérdezz.

2012. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!