Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » élettársammal külföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Juggernut kérdése:

élettársammal külföldön szétmentünk,3 gyerek maradt utánam. Gyerektartást fizetek. Attól, hogy nem én nevelem őket. Kaphatok itt Magyarországon adókedvezményt? én is külföldi vagyok, a gyerekek is.6 éve már Magyarországon dolgozom.

Figyelt kérdés
illetve ha igen,kaphatok akár visszamenőleg is?

2012. szept. 14. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy tudom hogy csak akkor kaphatsz adókedvezményt ha te neveled a gyerekeidet. Ha nincsenek veled akkor mégis milyen jogon kérnél adókedvezményt??
2012. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Na te is csak a hasznot lesed :) Én tuti nem adnék neked semmilyen kedvezményt!
2012. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Child of Gaia, te elég egyszerű lélek vagy... Csak a hasznot lesi, mert megkérdezte, hogy neki jár-e valami, ami másoknak igen? Gratulálok.

Kedves kérdező, sajnos nem tudom a választ, de én úgy gondolom, illene, ha járna, hiszen attól, hogy nem egy háztartásban éltek, neked három gyereked van, és te is hozzájárulsz a költségeikhez, azaz nem azonosak a terheid egy gyermektelenével.

De remélem majd jön egy ténylegesen hozzáértő, és tud neked pontos választ adni.

2012. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!