Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bele szólhat e a volt férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prokov kérdése:

Bele szólhat e a volt férjem abba, hogy kimegyek Ausztriába dolgozni, és a jelenlegi férjem vigyáz a két lányomra (mindkettő a volt férjemtől van)?

Figyelt kérdés
Attól tartok,hogy a volt férjem megint bíróságra viszi a gyerektartást...4éve váltunk el,azóta én újból férjhez mentem.A volt férjem nem akarja fizetni a gyerektartást,a biztos munkahelyét is feladta.Egyszer már megpróbálta a nagyobbik közös lányunkat elvenni tőlem,csak hogy ne kelljen neki gyerektartást fizetni.Mivel ez nem sikerült neki,leszámolt a munkahelyéről,ami igen jövedelmezően fizetett neki,és többször dolgozott külföldön,persze feketén,de állítja még a bíróságon is hogy nincs munkája(ezt tanúkkal tudtam már többször is bizonyítani,hogy nem igaz,és bizonyítottam azt is,hogy külföldön dolgozott)A gyerekeit immáron 15hónapja nem látogatja,gyerektartásnak is csak a negyedét fizeti.4éve együtt van azzal a nővel,akiért elhagyta a családját.Folyamatosan rágalmaz,hogy nem látom el a gyerekeket,persze ez nem igaz.Most lenne lehetőségem kimenni dolgozni Ausztriába,csak félek,hogy megint elkezdi a rágalmazást....Mit tegyek?Most munkanélküli vagyok,és igen jól jönne ez a munka...(a lányok 16,5 és 13 évesek.Ők mellettem állnak és hallani sem akarnak arról,hogy az apjukkal éljenek...Persze van egy felnőtt lányom is,akinek már van családja,és nem messze lakik tőlünk,ő is segítene a lányokat rendezni a férjemnek..Teszem még hozzá....mind a három lányom szereti a jelenlegi férjemet,aki rendes ember.
2012. febr. 21. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Vele , ha hagyod !
2012. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Hivatalosan munkanélküli gyf.-t nem fog kapni és már elég nagyok a gyerekek hogy 1 esetleges perben megkérdezek tőlük kivel akarnak élni.
2012. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz az exünk? :)

Ismerős a helyzet, végigcsináltam én is, annyi különbséggel, hogy én a határ mellé költöztem, hogy a gyerekeket ne kelljen egyedül hagyni. Szerintem ha tartasz tőle, hogy a gyámüggyel próbálkozik, lépj meg valami hasonlót mint én. Így egy szava se lehet. Persze ez ellen is ágálni fog, és mondja majd a magáét, de nem tehet semmit, jogod van költözni.

2012. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nos...én nem költözni,hanem dolgozni akarok kimenni Ausztriába.Jó ha hétvégenként haza tudok jönni,de inkább csak két hetente...de muszály...munkanélkülim lejár,és nincs munkahely(és,nem,...nem tudunk megélni 47.000ft-ból!)

Az a baj,hogy a volt férjem eddig már kétszer próbálta a gyerektartást csökkentetni,de nem jött össze neki...mivel nem,vagy alig fizet.A bíróság 20.000-20.000ft-ot állapított meg minimum(fizetése 20-20%-át).de ezt az összeget még soha nem kaptam meg...tudom,hogy maszekol,bizonyítani is tudtam,még sem tettek semmit ellene.A gyámügyön is jeleztem,hogy nem törődik a lányokkal...én kértem,hogy a gyámügy kötelezze a kapcsolattartásra,mert a kisebbik lányom nagyon akarja az apját látni(persze ő sza...k rá..)Viszont ha most kimegyek külföldre dolgozni,akkor ő fog feljelentést tenni,mert az ő szemszögéből elhanyagolom a gyerekeket....na ettől félek..mert akkor ugye megint bíróság lesz,és akkor megint nem lesz munkahelyem,mert oda kell járnom...Teszem hozzám,ha menni fog a meló és biztos lesz a fizetésem,nem fog érdekelni,hogy fizeti e a gyerektartást.(a mai világban már nem biztos egy külföldi cég,hogy fizet e...)

2012. febr. 22. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
ha nem foglalkozik a gyerekekkel akkr titkoljátok el h te most épp külföldön dolgozol
2012. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!