Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ismertek olyan házaspárt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan házaspárt, akik beadták a válást, de végül kibékültek, megbeszélték a problémákat, és a békítő tárgyaláson visszaléptek?

Figyelt kérdés
Elég lehet egy válókereset elindítása ahhoz, h átértékeljünk mindent és erőt meríthessünk a változáshoz? Akik kibékültek nem bánták meg?
2012. szept. 24. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, nem is egyet ismerek.

Ezekből vannak akik nem bánták meg,(ők vannak a többen) de vannak akik igen, de újra váltak, és akkor már végig csinálták.


Zsömle/lány

2012. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy hazaspart ismerek. Egy regi baratnom szulei ugy volt, h elvalnak, de aztan nem valtak el, egyutt elnek ma is. Nem tudom mennyire volt komoly a valasi szandek, es hogy mik a reszletek. Kivancsi lennek, de kinosnak tartottam megkerdezni.
2012. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem kínos, leírtam már itt is, mert sokat Őrlődtem, h beadjam-e, de nem volt más lehetőségem, úgy éreztem. Nagy bátorság kellett hozzá, de én is emberből vagyok, elbizonytalanodom olykor, és ő is tesz ezért. Pár kérdéssel ez előtt volt egy "Váljak el?" kezdetű, ott a 9-es válaszban leírtam részletesen. Az eszem tudja, h nem szabad visszalépni, és még az ő rokonai is ezt mondják...
2012. szept. 24. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:
igen ismerosunk elvaltak szet sem koltoztek kibekultek aztan par ev mulva ujra osszehazasodtak senki nem tudta hogy elvaltak es azt sem hogy ujra hazasodtak titokban.a ferj meselte el sok evvel ezutan egy borozgatas kozben nevetve.
2012. szept. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, egyik barátnőm szüleit. Amennyire tudom, nem bánták meg.

Komoly átértékelődés és változás volt szükséges, az egyik fél részéről legalábbis biztosan. Egészen újra kellett terveznie az életvitelét.

2012. szept. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen...nagybátyám és felesége....de aztán azota megint külön vannak...szóval nem volt hosszu életü
2012. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi élő példák vagyunk a férjemmel: megromlott valami, eltávolodtunk egymástól, elmentünk párterápiára, de nem javult semmi és beadtuk a váló keresetet. Közben még mindig jártunk párterápiára és hála az égnek, végre kezdtek megváltozni a dolgok. Visszajöttek az érzések, a bizalom és újra tudtuk egymást szeretni. 9 hónapig jártunk a párterápiára, mire vége lett, a válásunk 2. tárgyalása következett, de arra már nem mentünk el :)

Boldog vagyok és szerencsésnek érzem magam, mert tettünk azért, hogy együtt maradhassunk (és nagyon nehéz volt az út, de most is együtt vagyunk).

2012. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elgondolkodtató...
2012. szept. 25. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!