Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Beadnátok a válókeresetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Grófházy kérdése:

Beadnátok a válókeresetet? Vagy megpróbálnátok még megmenteni ezt a házasságot? És ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy fél éves kislányunk,de sajnos az utóbbi hónapokban nagyon megromlott a viszonyunk.

Már 8 éve együtt vagyunk,ebből 3 éve házasok.

Apróbb összezördüléseink ritkán,de voltak,de ezek csak piti dolgok/dolog miatt

Olyan boldogok voltunk.

Minden reggel összebujtunk,adott puszit,este is mikor hazajött,átölelt,gyakran megdícsét,hogy milyen szép vagyok,együtt reggeliztünk,akkor megbeszéltük a hetünk hogyan alakul,mit kell csinálni stb...

Mindketten dolgoztunk,de mindig szakítottunk időt egy kis mozizásra,közös vacsira,csavargásra kettesben.

és most hirtelen minden eltűnt!

Már rég szerettünk volna babát,de 3-szor elvetéltem,mire kiderült mi a gond.Akkor is maximálisan mellettem volt,eljött mindig velem az orvoshoz,odafigyelt rám mindig.Végre megszületett a pindurka.

Én azt hittem,hogy akkor most végre teljes a boldogság,ez volt még a hiányzó láncszem.

Ezt a mai helyzetet álmomban sem gondoltam volna!!!!

Mert ha már korábban is ilyen lett volna,akkor természetesen már a házasságig sem jutunk,nemhogy gyerekvállalásig.!!

Napi 16 órát dolgozik hátfőtől vasárnapig.

Néha hazaugrik pár órára,de sem szabadnap sem szabadság.

Egyébként nem beosztott,hanem vezető beosztásban dolgozik.

A picit szereti,de nagyon kevés időt tölt vele.

Este ha hazajön,köszön,és ennyi.

eszik,tv,tusolás,alvás.

gondoltam,hogy a manóval megváltozik az életünk,de ez számomra nem azt jelentette,hogy megromlik!

sem nőnek,sem anyának,sem feleségnek nem érzem magam.

Állandóan beszólogat,amivel nem tudok mit kezdeni.

Elmaradtak az apró figyelmességek,semmi kedvesség velem szemben.ha szólok neki ugyan válaszol,de neki sem mondanivalója,sem kérdése nincs....

Értetlenül állok a dolog előtt!

Próbáltam vele beszélni,de csak hárít,meghogy ne beszéljek hülyeségeket stb.

Én töröm magam,próbálok jobban figyelni rá,több időt vele tölteni,de "nem ér rá hazajönni"

És amásik probléma:hozzám sem ér! havi 1 alakalom.Hát ez nem normális dologfőleg,hogy előtte ez is jól működött.Vagy van valakije!

Mondjuk még nem volt erős és időm utánajárni,hogy van- e alapja a feltételezésemnek.

Pár hete foglalkoztat komolyabban a válás gondolata,mivel nem látok semmi hajlandóságot sem,hogy legalább próbálkozna.neki ez a 3. házassága.

Már gondoltam párterápiára...vagy nemtom

Nemtudom mit tehetnék még.Tanácstalan vagyok

Szerintetek?? Ti mit tennétek???


2012. szept. 25. 17:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem azért ne add fel ilyen könnyen,mert te tudod mit érzel, mit élsz át nap mint nap.

Egyértelműen a baba körül változott meg minden.

Ha már nem szopizik a baba, próbáld meg egy hétvégére, "lepasszolni" nagyinak,(ha igen akkor legalább egy pár órára) és töltsétek együtt azt a két napot, csak egymással foglalkozva, beszélgetve! Hátha legalább kiderül, hogy mi bántja, talán kicsit háttérbe szorultnak érzi magát.

Kitartás,és akkor válás,ha tényleg nem mutat hajlandóságot arra, hogy együtt szebbé tegyétek.

2012. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Jön a 4. házassága! Alapoz!
2012. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha napi 16 órát dolgozik, akkor mit vársz tőle? Ezen próbáljatok meg változtatni. A kicsit pedig időnként bízzátok a mamákra, és menjetek el együtt valahova.
2012. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

Van valakije. Már nem téged akar látni, hanem azt a másikat, ezért szólogat be neked. Hárít, mert neki ez így kényelmes. Van egy biztonságos háttér, meg egy izgalmas szerető.

A havi 1 alkalom meg... na, ez az, ami világossá tesz mindent.

Én nem ijednék meg az egyedülléttől, válnék. Elmondanám, hogy miért. Hogy túl nagy a változás, és ez nekem nem oké.

Még az is lehet, hogy észhez térne.

De érdemes lenne egy kicsit utánajárni. (minden munkahelyen van ribanc, főleg a vezetőkre másznak, mert ott nem minimálbér van..)

2012. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
37%
Hááát szerintem háttérbe szorítva érzi magát a baba miatt, foglalkozz vele kicsit többet és egyetértek az előttem szólóval, próbáld egy kicsit lepasszolni a babát és menjetek romantikázni, éleszd fel azt a tüzet! Esetleg próbálj kicsit változtatni a külsődön, lehet, hogy csak beszürkült, befáradt kicsit, ha egy új nő nyitna otthon ajtót, lehet, hogy felébredne benne az, hogy milyen buta lenne, ha elveszítene Téged. Nagyon drukkolok Neked, hogy sikerüljön!! Egy biztos! Ne add fel, ne gondolkozz még a válóperen, inkább tegyél meg mindent! A szavaidból kivéve tudom, hogy eddig is megtettél, de egy picit még többet, ha nem akarod elveszíteni. Üdv.: Teca
2012. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

16 óra munka után olyan dögfáradt lennék, hogy én se akarnék beszélgetni.

Csak 10 órát dolgozom, heti öt nap, de hazaérkezés után én sem szeretem, ha kérdezgetnek, beszélnek hozzám, mert egész nap kommunikálok és baromira elfáradok agyilag.

2012. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak egy hullámvölgy szerintem. Menj el fodrászhoz, csináltass új frizurát vagy hajszint, manikűr, szexi hálóing és ha jól érzed magad a bőrödben, lesznek bókok is. Heti egyszer vagy ahogy megoldható egy gyerekmentes nap vagy délután a nagyik segítségével és szerintem minden helyre jön!
2012. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
a nagyi sokat vigyáz a manóra,dehát sokra megyek vele,ha nam jön haza,mert annyi dolga van....
2012. szept. 25. 19:17
 9/21 A kérdező kommentje:

egyébként még soha nem csináltam ilyet,de a telefonja tiszta

itthon vagyok a babával,így elég nehéz kutakodni nő után....

2012. szept. 25. 19:19
 10/21 anonim ***** válasza:
19%
beszelj vele lehet o boldog ezt latta otthon szamara ez az apaszerep.mond el. eki hogy neked igy nem oke a dolog lehet meg fog lepodni es igyekezni fog.
2012. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!