Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A ferjem rendes, dolgozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem rendes, dolgozik, nem csal, , nem iszik, nem ver, mirt erzem magam csalodottnak?

Figyelt kérdés
Anyosek ugy bannak velem mint a ferjem ellensegevel, soxor megbantottak, osztozkodasi problemat csinaltak belole, ferjem nem allt ki mellettem sose, aztan exmenyasszonyat velem akarta anno megcsalni azeljegyzes utan ( ezt csak kesobb tudtam meg), mikor mi terveztunk babat, mondta h szeret, de mas csajokkal levelezett ismerkedoset, megbocsatottam, mert uj eselyt kert, egy masik novel megkertem h ne tartsa a kapcsolatot, mert az egyetlen ok amiert azok bem jottek ossze az volt, hogy a csajnak. Nem kellett csak baratnak, most megis rairt, igaz semmi kulonoset, de megszegte a szavat, tarsasagban is megalazott mar, azt mondta valakinek, hogy irigyli ot a nojeert ( mikozben ott ultem mellette). Hazimunkat megcsinalja, de sokszor idegbeteg lesz ha valami nem sikerul elsore es csapkod, no meg persze sorolhatnam. O akarta a gyereket es megis mindent nekem kell inteznem, ha nem szervezek programot, nem nagyon megyunk sehova ( kiveve persze a kollegai szervezte fel- munkahelyi partikat, de itt is lebukott mar h azt azudta parancsra megy, mikor mondtam h leutazom abba a arosba en is, mar egybol kiderult h en is mehetek a csapattal, mas is viszi feleseget). Csak azt erzem sose leszunk egy csalad es nem szeret es en is eltavoldok tole..
2012. okt. 3. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

azt írod a férjed rendes... stb utána jön egy panasz cunami, egy csomó negatívummal .

Lehet közhelyes de üljetek le és emberi hangnemben beszéljétek meg a problémáitokat.

2012. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek, mármint a férjed rendes és az utána következő dolgokkal kapcsolatban...a baj ott van, hogy már a férjed...
2012. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Írod, hogy a férjed rendes, aztán sorolod hogyan aláz folyamatosan. Nálam az ilyen ember nem rendes. Zsarnok, hisztis, idegbajos kis nokedli ez, nem férfi. Próbálhatsz vele beszélgetni, de felesleges, buta ahhoz, hogy megértse.
2012. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

figyelj csak,ehhez nem kell kérdést kiírni

te leírtál mindent


"mirt erzem magam csalodottnak?"


-"ferjem nem allt ki mellettem sose"

-"exmenyasszonyat velem akarta anno megcsalni azeljegyzes utan ( ezt csak kesobb tudtam meg)"

-"mondta h szeret, de mas csajokkal levelezett ismerkedoset"

-"tarsasagban is megalazott mar"


Saját magadnak megválaszoltad kedves kérdező.


Amúgy meg a rendestől tényleg messze van,de olvasom,hogy van gyerek is,ezért nem mondom hogy akkor hagyd ott,bár ha nagyon rossz a helyzet....

2012. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azert irtam h rendes, mert amugy kedves, szereny, segit masoknak, mindenki szereti, egyaltalan nem dominans tipus, inkabb kicsi az onbizalma, probal alkalmazkodni, megtenni amit kerek, de aztan a hatam mogott meg ezek vannak. Es igen, o tipikusan az az ember, akirol soha senki nem mondana meg, hogy az exmenyasszonyaval mit csinalt. Ha ezt az anyja hallana, azt mondana hogy hazudok vagy azt, hgy akkor tuti a lany volt a hibas, hogy ilyesmire kesztette a ferjemet...eljatsza a jo fiut es neha az is, de nehezn tudok megbizni benne
2012. okt. 3. 20:13
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja es igen, megbeszeltunk mar egy csomo mindent, de semmi se valtozik es meg egy utalos dolog benne, a felelossegharitas, hogy masok szemeben jo fiu legyen masra ken dolgokat hogy xy miatt, nekem is sokszor ad olyan dolgokat a szamba amit sose mondtam, az a kedvenc szava jarasa hogy "hat te mondtad hogy...", sokszor kapasbol, osztonosen is igy harit, mikor tudja, hogy adott dologrol nem is tudhattam, tehat velemenyt sem nyilvanithattam a dologrol, megis bejon a "hat te mondtad hogy"... Pl. Nem vittem furdoruhat valahova, de o gen es megkerrdeztem miert nem szolt, kapasbol, hogy te mondtad h nem akarsz furdoni. Konyorgom mikor? Nem is tudtam az egeszrol...
2012. okt. 3. 20:20
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Sztem meg nem a férjed a hibás annyira, talán te látod sötéten a dolgokat. Semmi konkrétat nem írtál. Az lehet a bajod, hogy anyósékkal éltek. A férjednek mindenfele meg kell felelnie.

"aztan exmenyasszonyat velem akarta anno megcsalni azeljegyzes utan "

Ezt a részt nem is értem. A volt menyasszonyát veled akarta megcsalni, az eljegyzéstek után? És ezt miért baj?

2012. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hetes, úgy tűnik, az egészet nem érted.
2012. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Semmi konkrétat nem írtál"


szerintem egy másik kérdést olvasott 8-as :)

2012. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Abban tényleg hibás vagy kérdező,hogy ennek a "minta" példánynak szültél egy gyereket.
2012. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!