Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » HA a volt nejemmel elváltunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA a volt nejemmel elváltunk, már nem is lakunk együtt, a lakcimünk sem ugyanaz, de van egy közös gyerekünk, aki után havi fix gyerektartást fizetek. Milyen segélyhez, vagy milyen munkahelyi juttatáshoz lehet szüksége az én TB számomra?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 12:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Természetesen odaadtam neki, mert a gyerek mögé burkolózott, de gondolkodtam, mire kellhet, hiszen minden papirhoz adószám kell... nekem azjutott az eszembe, hogy megnézi, mta hol vagyok bejelentve, és kér gyerektartás emelést, a fizum 30%-át... lehetséges ez?
2012. okt. 4. 17:34
 12/14 anonim ***** válasza:

Taj szám alapján ezt meg lehet nézni?

Szerintem nem.

Mondd, a volt nejed mivel foglalkozik?


Egyébként nem, miért ítélnének 30%-ot?

2012. okt. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az eszedbe se jutott hogy a bíróságon kéri az emelést és berendelik a kereseti kimutatásodat??


30% egyébként sem ítélnek...

2012. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
TB szám alapján csak azt látják hogy van e érvényes biztosításod, az nem munkakönyv Te.
2012. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!