Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit gondoltok, vele kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, vele kellene maradnom?

Figyelt kérdés

Lassan kilenc eve vagyok egyutt a baratnommel, nagyon fiatalok voltunk mind ketten es az elso kapcsolatunk volt.

En mar egy ideje ugy erzem hogy szakitanunk kellene. Az eletunk mara megvaltozott, felnottunk es mind ketten mas fele szeretnenk "indulni"!

Eddig errol nem tudtam vele beszelni, mert egy ideig beteg volt es en apoltam gondoskodtam rola, ezutan elvesztette a munkahelyet es teljesen kiborult en vigasztaltam mast nem is mondhattam hisz en is voltam mar igy es o maximalisan mellettem allt.

Sajnos most, nem regen meghalt az anyukaja...

A haverom ma azt mondta a sors nem akarja hogy szakitsunk es ezert tortennek folyton ilyenek.

Most mar nem is tudom hogy mit akarok


2012. okt. 4. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A haverodnak igaza lehet, ugyanakkor meg sajnálatból ne maradj vele.
2012. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem szereted,ne rabold tovább az idejét!Adj neki lehetőséget,hogy olyan embert találjon,akivel boldog lehet!

Most jót akarsz neki,de ha belegondolsz,mégis rosszat teszel,ha halogatod a döntést.

2012. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Senkivel nem KELL maradni. Ha szabadon, a saját boldogságodat szem előtt tartva úgy döntesz, hogy vele maradsz, akkor vele maradsz.

Mennyire másfelé szeretnétek indulni? Pl. Te kimennél Mozambikba 10 évre önkéntesnek, ő meg házasságot és gyereket akar egy éven belül? Szóval összeegyeztethető lenne azért az életetek, vagy teljes képtelenség?


Szereted t? Ő szeret? (Nem a "megszoktam, hogy van és ez kényelmes"-re gondolok, hanem arra, hogy ha nem lehetnél vele, akkor megkönnyebbülnél vagy úgy éreznéd, kitépték valamelyiklétfontosságú szervedet?)


Vannak megoldatlan konfliktusok? Működik köztetek a szex, érzitek, hogy néhamegőrültök a másikért, hogy a teste ugyan minden ízében ismerős, és mégis mindig élmény megérinteni?


Nem csak a "szabad", csajozós évek hiányoznak? Nem csak megijedtél attól, hogy "mostmár akkor mindig csak Vele"? Mert ha igen, akkor ugyan a szakítás után ideig-óráig elmulathatsz a bulizással, de utóbb a falat fogod kaparni, hogy miért voltál ilyen hülye.


A sors nem akar semmit, ilyesmik történnek mindenkivel. Egyszerűen mivel ilyen régóta együtt vagytok, felelősnek érzed magad őérte is,ami teljesen természetes, jogos, és becsülendő érzés. De a saját boldogságod ennek sem rendelheted alá.

El tudod képzelni magatokat 10 év múlva együtt? Vagy másként: el tudod képzelni magad 10 év múlva egy másik nő oldalán mondjuk kezdő családapaként?


Ezeken a kérdéseken gondolkozz sokat!

2012. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha átmész az ezotéria kategóriába, ott meg majd megmagyarázzák, hogy ezek a rossz dolgok azért történnek, mert még együtt vagytok, és csak a bajt hozzátok egymásra...


Nézd, amit felsoroltál, azt elsősorban NEKI kell feldolgozni és megoldani. Ha úgy érzed, hogy menned kell, menj. Senki nem fogja megköszönni, hogy feláldoztad magad érte.

És ő sem fogja megköszönni, ha megtudja, hogy régóta csak sajnálatból vagy vele...

2012. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy vele boldog és nem érzed azt, hogy vele szeretnél élni, akkor ne maradjatok együtt. Fiatalok vagytok még, gyerek sincs, nem szabad egy ilyen kompromisszumba belemenni. Később megbánod, ugyanis előbb utóbb valamelyikőtök részéről ebből úgyis szakítás lesz, mert jönni fog az igazi szerelem.
2012. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!