Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit gondoltok arról a törvényr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a törvényről, hogy a gyereket, gyerekeket az anyánál helyezik el?

Figyelt kérdés
Részben megértem. De szerintem ez a fiú gyermekekre nagyon rossz hatással van. Én itt főleg a személyiségükre és ebből következő későbbi életükre gondolok. Ha egy szülőnek kell felnevelni a gyereket, gyerekeket, akkor én csak a lányokat adnám az anyához és a fiúkat meg az apához. Mert valljuk be egy ellenkező nemű még sem úgy nevel, mondjon bárki bármit. És elnézést kérek az egyedülálló szülőktől, semmi rossz indulat nincs bennem.
2011. júl. 30. 12:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom honnan veszed, nincs ilyen törvény.
2011. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

90% ban az anya sokkal többet törödik foglalkozik a gyermekkel (pláne ha kicsi).....Az anya hordja ki,szüli meg.......Ne vicceljünk már.Pl .én bármit megtennék a gyermekeimért.....

Elválni pedig a szülök nem ok nélkül szoktak.......

2011. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen törvény és biztos, hogy nem is lesz.

Tegyük fel, van egy családunk, két óvodás kislánnyal. Anyuka sajnos alkoholista lesz és tönkreteszi a családot, ezért apuka elválik.

A törvény értelmében a két kislányt automatikusan és mérlegelés nélkül az alkoholista anya kapná. Ez vajon tényleg jobb lenne a fejlődésük szempontjából?

2011. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Ha az anya alkalmas a gyereknevelésre (nem veri őket, nem iszik, nem drogozik stb stb), akkor szerintem igenis az anyjánál van a helye a gyereknek, akár fiú, akár lány!
2011. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne rossz hatással, hogy anyuka neveli a kisfiút. Kis korban még nem lényeg, mert a nemiség még nincs előtérben. Apuka a válással nem tűnik el, szóval a férfi példa meglesz.
2011. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a gyerek érdekeit kell nézni,és nem azt hogy milyen nemű a szülő,akinél a gyereket elhelyezik.Az a lényeg,hogy ami neki kell:ruha,lakás,étel és legfőképpen szeretet és törődés meglegyen.
2011. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Nincs ilyen törvény, de a gyakorlatban valóban több anya kapja meg a gyermeket, mint apa. Én anyaként ezt nagyon jónak tartom, mindamellett hogy vannak olyan helyzetek, amikor az apánál lennének jobb helyen a gyerekek...
2011. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Honnan vetted, hogy van ilyen törvény?
2011. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
2 férfit ismerek, akit az anyja nevelt. Szerintem jó hatással volt rájuk. Nem lettek b*zik, viszont sokkal jobban értenek a nőkhöz, és sokkal könnyebben találtak normális nőt hosszútávú kapcsolatra.
2011. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Persze. És ha testvérek vannak, fiúk, lányok azokat meg szakítsák el egymástól???!!!
2011. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!