Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagyon gáz az, ha kideríti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz az, ha kideríti a leendő volt férjem, hogy pszichiáterhez járok?

Figyelt kérdés
válófélben vagyok és gyerekelhelyezési per van, ő arra megy rá, kiidegeljen és így veszítsem el a kisgyereket, hogy összeroppanok. Sajnos, kell a segítség. Ha kiderül a bíróságon hogy szakemberhez járok, gyógyszert szedek (rivotrol) nem veszítem el a gyereket? Amúgy a rivotrol gyenge gyógyszer, ugye?

2012. okt. 9. 07:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem a leendö férjedre gondolsz, hanem az exedre.


A biróság elött ez CSAK pozitivum, ugyanis a pszichológushoz/pszichiáterhez járás nem sokban különbözik más orvosok felkeresésétöl.

Ha lelki bajod vam és KEZELTETED, az sokkal jobb, mintha bajod van, és NEM teszel ellene semmit.


De azért a rivitrollal nem árt vigyázni, mert könnyen függöséget okozhat.

2012. okt. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

A rivotril az egyik legerősebb nyugtató, amit a "szabadlábon" lévő kezelt kaphat. Tényleg szükséged van rá? a rivotril szedése annak a jele, hogy pszichiátriai problémád van, ami negatívan befolyásolja a gyermekelhelyezést a te szempontodból.

Orvosi titoktartás miatt nem tudja megszerezni a leleted, a kezelőorvosodat tanúként nem idéztetheti be. Csak ellopni tudja, ami illegális bizonyíték, így nem felhasználható.

Más a helyzet, ha gyanúja miatt igazságügyi elmeszakértőt kér fel (ezt a bíró is megteheti, ha megalapozott a gyanú). Akkor kiderül, hogy szeded.


De: ha előtt nem szedted, akkor egy közepes ügyvéd is ráhúzza a dolgot arra, hogy ki akart készíteni idegileg, ezért kellett az orvosi segítség. Visszaüthet a számára a dolog.

2012. okt. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha az exférjed ki akar készíteni, akkor mindenbe bele tud kötni, ha dolgozol abba, ha nem dolgozol, akkor meg abba!...


Legjobb, ha megkérdezed az ügyvédedet, ő ezekben a dolgokban tapasztaltabb, jobban tudja, mivel védhető ki az ilyen irányú támadás.

2012. okt. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Sőt, mondhatod azt is, hogy azért jutottál idáig, mert már teljesen kikészített a férjed, ezért is akarsz elválni tőle, mert már nem bírod tovább mellette. Ha elváltatok, és végre nyugodt körülmények között tudtok élni, előbb-utóbb nem lesz szükséged a gyógyszerekre sem.
2012. okt. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Ez nekem furcsa. Nem tudod rendesen a gyógyszer nevét, amit szedsz? Megkérdezed, hogy ugye gyenge gyógyszer?? Nem te vagy a férj véletlenül?
2012. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

A gyógyszer neve Rivotril, és egy nagyon erős nyugtató. Ha már arra vagy szorulva, akkor nem egy enyhe problémád lehet, és igen, egy Rivotrilt szedő anya nem biztos, hogy a bíróság előtt a legjobb színben tűnik fel.

Az számomra is furcsa, hogy nem tudod a gyógyszered nevét...

2012. okt. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kérdező, ha nekiállsz privátban összefüggéstelen dolgokat írni a válaszadóknak, az nem annak a jele, hogy minden rendben van nálad.
2012. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ez IS tényező lehet a gyerekelhelyezésnél, de nyilván nem önmagában döntő.

A döntő az, hogy hol jobb a gyereknek.

2012. okt. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

Akkor válaszolok:


23 éves vagyok, egyedül nevelem a kislányomat, mivel a leendő exemet ott hagytam. Miért? Mert eltartottam fél évig, elitta meg elcigizte a pénzt, amikor dolgozni kellett mennem (mert valamiből ki kellett fizetni a lakást), akkor hisztizett, hogy ő nem bébiszitter. A vége felé napi szinten gyötört, mindenért terrorizált, hogy miért tettem hagymát a rakott krumpliba, miért habosan mosogatok, miért nem szedtem ki a hajat a kádból, egyszerűen mindenért. Amikor el akartam költözni, közölte, hogy inkább átvágja a torkomat, de akkor sem megyek sehová, mert az övé vagyok. Sokszor berugdosott a sarokba is. 3 hónap után elegem lett, és eljöttem, gyerekestül. A költözésnél is hisztit csapott, 4 erős férfit hívtam "költöztetőnek" hogy ne merjen emberkedni, és nem mondtam meg hová megyünk Rájött. Jöttek a telefonok, az e-mailek, bemászott a kerítésen részegen, minden, amit el tudtok képzelni. Aztán ugye nem fizette a lakást, kidobta a tulaj, aztán pláne ránk szállt, pénzt kért, követelt, fenyegetőzött, minden voltam, csak szép nem, és jó.

Közben bölcsibe kellett adnom a 10 hónapos gyerekemet, hiszen pénzt kellett termeljek az életünkhöz, ezért is elhordott mindennek (mintha alapból nem fájt volna eléggé).


És igen, pszichológushoz járok ezek után Akkor most én is ciki lennék? Ugyanmár....


A férjeddel nem szabad foglalkozni! Én már ott tartok, leiratom a nevéről a gyereket, eddig se fizetett, eztán sem fog, tejesen mindegy, nem érdekel, inkább megoldom az életünket 90 ezer forintból, de nyugodtan, minthogy e keljen őt viselnem...


Kitartás!

2012. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Emiatt nem vehetik el a gyerekedet ne aggódj.

A pszichológusod ha szükséges adni fog egy véleményt mely szerint nem akadály az ha nálad marad a gyerek.Persze ezt a véleményt csak a bíróság kérheti ha oda kerül a sor.Sőt jó is lenne ha te magad kérnél szakvéleményt és bemutatnád a bíróságon,igy az exed eldugulhatna.

Én is szedek rivotrilt és gyereket nevelek,ettől még nem vagyok alkalmatlan és te sem.

Ne aggódj.

2012. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!