Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A bizonyitasos eljarast es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varkeszon kérdése:

A bizonyitasos eljarast es hosszu pereskedes kikerulhető e ha mindent magamra vallalok es lemondok mindenrol?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha a birosagon magamra valalom a valas megromlasat,lemondok mindenrol akkor a biro szetszed minket?2 kisgyermekunk van,en koltoztem ki a hazunkbol.Ferjem celja evekig huzni a pereskedest hogy tonkretegyen anyagilag.Sajnos en ezt anyagilag nemtudom vallani.A bizonyitasos eljarast es a hosszu pereskedest szeretnem igy kikerulni,hogy mindenrol lemondok es magamra vallalok mindent.Amugy gyerektartast fizet de honapok ota ismeretlen helyen tartozkodik.
2012. okt. 27. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy ki miatt romlott meg a válás, az nem befolyásolja a bíróságot.

Ha lemondasz minden közös vagyonról, akkor természetesen hamarabb szétválasztanak benneteket, de megéri ez ?

2012. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne mondj le semmirol! Kesobb banni fogod!

Neki sem jo a hosszu pereskedes!!!

2012. okt. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

mit vállalnál magadra?? A válásnál a kutyát nem érdekli, csak szólok.


Csináljatok közös megegyezést. Ergo, mindenbe egyezz bele, amit a férjed akar, és hamar el lehet válni.

2012. okt. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En mar tettem ajanlatot amire az volt a valasz,hogy semmit sem akar fizetni es hogy cifra valas lesz.Az a baj,hogy ők nem fognak ajanlatot tenni,raernek.Ők mindenben akadalyoznak,hogy minel hosszabb valas legyen,es hogy minnel tobb penzembe keruljon.Neki a penz nem szamit.Ők a valast is bizonyitani akarjak,hogy miattam van minden.Ezzel akarjak huzni.Csak azt nem ertem ez peldaul a bironak miert jo,hogy igy hogy nincs itthon ismeretlen helyen van miert nem tudok elvalni.Amugy a gyerekek cuccait se adjak oda,se jatekot se butorokat mindezert vagyonira kene mennem hiaba nem vagyoni targyak.A biro a megeggyezest javasolja nem akar itelkezni.Azt sem ertem a gyerekek erdekeit miert nem nezik itthon es miert semmizheti ki oket ez az "ember"?
2012. okt. 28. 18:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!