Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért lettél egyedülálló anyuka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettél egyedülálló anyuka?

Figyelt kérdés

Abban az esetben, ha szakítás/ válás történt, a párotok mondta ki, hogy vége és lépett le, vagy azt mondtad te magad legyen vége?

(Legyen ez megcsalás, veszekedés...stb.)


Abban az esetben, ha betegség, halál,bántalmazás, vagy valami más történet is várom a hozzászólásaitok.


Egy dolog foglalkoztat régóta a mi kultúránkkal kapcsolatban és erre keresek őszinte válaszokat. (Elhagyás-e az az elhagyás, vagy szimplán a fajfenntartás meg nem értése a nő részéről)



máj. 15. 10:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%

Lányom anyja a közelbe költözött, akkor jöttek a gondok és 8 hós terhesen léptem.

Jó döntés volt.


"Elhagyás-e az az elhagyás, vagy szimplán a fajfenntartás meg nem értése a nő részéről"

??

máj. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Lányod anyja? Mivan?
máj. 15. 10:50
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A férjem a gyerek 2 hónapos korában már írogatott egy új kolleganőjével. Nagyon rosszul esett, mert ügyeltem rá, hogy ne hanyagoljam el és ne rakjuk magunk közé a gyereket. Ekkor bocsánatot kért, hogy abbahagyja. Az elején még ellátta a babát. Mi foglalkoztunk egymással, sokat is szexeltünk. Fél évre rá egyik pillanatról a másikra megváltozott és azonnal kiderítettem, hogy viszonya van azzal a nővel, nem hagyták abba a chatelést és komolyra is fordult....

Elköltöztük a gyerekkkel, majd újrakezdtük, de közölte, hogy a szeretőt nem tudja kiverni a fejêből és vele akar lenni.

Persze mai napig megy a sírás, mert a szerető nem gondolja komolyan, de nem fogok hozzá visszamenni, hiszen kapott a házasság nem egy esélyt és nem minket választott.

máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
#3-as vagyok hozzátenném, tervezett gyerek volt és a gyerek születéséig teljesen máshogy viselkedett a férjem. Együtt vezettük a háztartást, támogattuk egymást. Én azt értem ő inkább rájött, hogy egy gyerekkel nem mindig habostorta az élet és eltáncolt inkább. Foglalkozik vele, mert elviszi, bár inkább odaadja az anyjának. Már nem bánom, hogy így alakult, legalább időben kiderült. Most az új életünkön dolgozom ☺️
máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam apja a terhességem kb felénél próbált hátat fordítani, csak nem volt pofája kirúgni. Törekedett rá, hogy én tegyem. Pedig a miénk is tervezett gyerek volt. Én anyámnál hordtam ki a gyereket, ő élte a legényéletét.


1,5 éves volt a kisfiú, amikor elköltöztem vele. Anyagi okok miatt elsősorban: amit ki tudtam fizetni a gyed-ből, ok, amit aztán neki kellett volna, arra sose ért haza a pénz. Hazáig mindig kiürült a zsebe. Láttam, hogy lassan olyan közmű- és hitelkártya tartozás lesz a nevemen, hogy nem fogom tudni helyre hozni, pedig már mindenem zaciban volt.

Aztán egyedül helyrejöttem.

máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
#5 nagyon ügyes vagy, gratulálok! Nekem is van tartozás, amit részben ő halmozott fel, de ugye közös. Anyukám ajánlotta fel, ha szeretnék GYED mellett dolgozni, akkor vigyáz a gyerekre munka után. Úgyhogy találtam is 4 órás melót, tudok is bőven gyűjtögetni😌 Szuper, ha valaki talpra áll, rengeteg munka van mögötte.
máj. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én özvegy lettem.
máj. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Elhagyás-e az az elhagyás, vagy szimplán a fajfenntartás meg nem értése a nő részéről"


??"


Arra gondol, hogy a gonosz nő nem nézi el a félredugást, pedig a férfiaknál eVoLúCiÓs KéNySzEr a félrebszás.

máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog foglalkoztat régóta a mi kultúránkkal kapcsolatban és erre keresek őszinte válaszokat. (Elhagyás-e az az elhagyás, vagy szimplán a fajfenntartás meg nem értése a nő részéről)


Marha kíváncsi leszek, a fenti válaszainkból az általam alapból nem érthető kérdésedre - nyilván te tudod, mi a kérdés - milyen választ fogsz leszűrni.

máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
99%
Nálunk az exférjem 17 év házasság után bejelentette,hogy elege van a langyos szarból,amiben élünk. Inkább lelépett egy gyermektelen,fiatalabb nővel (két közös gyerekünk van, akik 8 és 14 évesek voltak ekkor). A fájó az,hogy velünk alig jött el programokra,mindig az volt,hogy milyen sokba kerül minden,ezért nem mentünk soha nyaralni se például.Most bezzeg,utazik,bulizik,most nem számít a pénz neki.
máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!