Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » üdv! 2 éves fiammal maradtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timea24 kérdése:

üdv! 2 éves fiammal maradtam egyedül gyerekelhelyezés ill gyerektartási per van folyamatban amig nincs itélet láthatja e a gyereket? Külföldön tartózkodik az apa a fizetését eltitkolja nem szeretném ha látoganá

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 12:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nem született döntés a gyermekelhelyezési perben, ugyanolyan jogai vannak a gyermekéhez mint neked. És miért akarod elszakítani az apjától? Azért mert veled megromlott a viszonya, attól még az apja marad.
2012. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Hogyne látogathatná már? Az mindegy, hogy te szeretnéd-e, vagy sem.

Még ítélet sincs, tehát pontosan ugyanolyan jogai vannak, mint neked. A gyerek nincs nálad elhelyezve, alap, hogy közös felügyelet van, egy percig nem tilthatsz meg az apának semmit!

2012. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne latogathatna, sot, el is viheti, amig nem volt gyermekelhelyezes. A fizetesenek mi koze ehhez?
2012. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Igy van,a ti útjaitok váltak el,nem a gyereké az apjától.Hogy te mit szeretnél mit nem,senkit nem érdekel.A gyerekednek fogsz ártani vele ha mindent elkövetsz ne legyen kapcsolatuk.
2012. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól jobb lesz a gyereknek, ha nem láthatja az apját? Ez annyira nyomorék bosszúálló hozzáállás, és a gyereknek is rossz. Annak sem ítélném a gyereket, aki tiltja a gyereket a másik szülőtől, vagy ellene beszél folyamatosan.
2012. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
azért szeretném tiltani mert sajnálja a gyerekétől a pénzét eltitkolja a jövedelmét amiben a cége is segit neki ill honapok ota nem érdeklődik felőle sem telefonon sem sehogyan akkor sem amikor beteg volt nem érdekelte pedig tudott rola van egy másik gyereke is és 3 éve nem látta pedig ott nincsen megszabva láthatási idő milyen apa az ilyen? a gyereknek jobb lenne nélküle ha elfelejtené mert ha most megengedem hogy lássa utána lehet csak 2 év mulva bukkan fel a gyereket meg összezavarná
2012. nov. 6. 13:55
 7/21 A kérdező kommentje:
annyit szeretnék még megtudni amig nem születik ítélet addig kaphatok e valamilyen támogatást? mivel az apa nem támogatja a gyerekét pedig megtehetné nekem nincs jövedelmem csak a gyes ami 36ezer ft abbol élünk ketten a gyerekemmel erről ő is tud az apa de ez sem érdekli ha valaki tudja hogy működik ilyenkor megköszönném ha irna
2012. nov. 6. 14:06
 8/21 anonim ***** válasza:
47%

Utálom az ilyen nőket.


A gyereket ketten csináltátok,neked nincs kizárólagos döntési jogod felette.


Az pedig a saját szegénységi bizonyítványod, hogy olyannak szülsz, aki az előző gyerekére is magasról szarik. Mivel vagy te különb akkor?


Téged egy percig nem sajnállak,de szerencsétlen gyereket nagyon. Születése óta már csonka családban, magyarul hátrányos helyzetben.

2012. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, amíg nincs ítélet semmilyen támogatás nincs.
2012. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
igen ketten csináltuk a gyereket de nem értem egy férfi mért dobhatja el a gyermekét gond nélkül és ezért még meg is dicsérik neki is felelőssége lenne a gyermekét támogatni nem csak nekem azért szültem meg neki mert azt bizonygatta hogy ő még egyszer ezt nem tenné meg a második gyerekével a gyerek viszont nem tehet arról hogy ilyen apja van jó hogy nem azt irod hogy ő a hibás egy nőnek mindig nehezebb a dolga mert a férfiak ugy vannak vele hogy majd az annya felneveli és lelépnek gond nélkül mindenki hibázhat de ennek ne a gyerek lássa kárát
2012. nov. 6. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!