Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi fog történni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fog történni?

Figyelt kérdés
Párom beadta a válópert. Én külföldön vagyok. Pénzem alig van. 6 éves gyermekem itthon van a párommal. Hivatalos papírt nem tudnak küldeni, mert nincs kinti címem. Mi fog történni, ha hosszú ideig nem tudok hazajönni. Tehát esetleg egy tárgyalásra sem. Gyerekről nem akarok lemondani, de muszáj pénzt keresnem. Együtt mentünk ki, de megromlott a kapcsolat, és hazajött a gyerekkel.
2012. nov. 7. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 2.- 3. alkalomra sem jelensz meg, akkor lebonyolítják nélküled és csak a párod jóindulatától függ minden.
2012. nov. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nélküled is meglesz a valoper, hatósági hirdetmenyben fognak értesíteni. Ha nem jelenet meg a tárgyaláson esélytelen, hogy a gyereket megkapod.
2012. nov. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Ha TE nem jelensz meg a tárgyalásokon, akkor NÉLKÜLED fogják a pert lefolytatni, és elválasztanak benneteket.

2. A gyereket a párod kapja, mert te még csak érdeklödést sem mutatsz iránta.

3. A tartásdijat fizetheted, ha netán látni akarod, akkor a - nélküled - megállapitott szab´lyzás szerint teheted meg.

2012. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te most akkor hol vagy? Kint vagy itthon? Mert a kérdés témája alapján kint, de a megfogalmazás alapján itthon. Vagy te vagy az említett pár valójában, csak a kint lévő párod esélyeire vagy kíváncsi?
2012. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kint vagyok, és azért tudok a válóperről, mert a gyerekkel naponta beszélek telefonon, és apja elmondta, de érdemben nem tudunk beszélgetni. Tanácstalan vagyok.
2012. nov. 7. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!