Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi fog történni a békítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fog történni a békítő tárgyaláson?

Figyelt kérdés
A férjem akar vàlni. Egyik naprol a màsikra hagyott itt azzal h nem szeret. De konkrét magyaràzattal nem tudott szolgàlni h miért akar vàlni. De megbeszélni sem hajlando... van egy 3 honapos babànk. Èn nagyon szeretem es meg szeretném vele beszélni és helyrehozni ami esetleg elromlott. 1hònapja hagyott el minket. Ezalatt csak egyszer làtta a picit akkor is azért mert az ö nagymamàjànàl voltam a babàval és pont betoppant. Azota nem is beszéltem vele. Nem is keres. Csak attòl félek h egyszer jön a levél h beadta a vàlopert. Titkon abban reménykedem h megjön az esze és visszajön. Szàmíthatok valami jòra ha a békítőtàrgyalàsig eljutunk?

2012. okt. 26. 22:42
 1/8 The Orsi válasza:
Először is a békítés kísérlete az első tárgyaláson már megtörténik. Ilyenkor a bíró megvizsgálja, hogy a házasság helyrehozhatatlanul megromlott-e. És ezután folytatódik, ha folytatódik a vagyonmegosztási per. De kívánom, hogy erre ne kerüljön sor. Főleg nem ilyen pici babával.
2012. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet h nincs nagyon mit osztogatni. Mert közös vagyon nincs. A baba közös. Csak nem tudom h mi is szokott ott történni. Konkrétan mondhatjàk azt h ez nem helyrehozhatatlan? Vagy hogyan próbàlnak békíteni egyàltalàn?
2012. okt. 26. 22:58
 3/8 The Orsi válasza:
58%
Megpróbálnak kibékíteni de ha nem vezet eredményre akkor igen folytatódik a per. Ami pedig a gyermeket illeti őt ott fogják elhelyezni ahol azt látják, hogy a gyermek szociális fejlődése rendben fog zajlani.
2012. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van vkije. És ezért nem szeret már. De ezt soha nem fogja bevallani. Ha ezt nem hiszed el,nyomozgas egy kicsit.
2012. okt. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja,és ne a békítő tárgy.tól várd,h megváltozzanak a dolgok!
2012. okt. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is attol varom. Igazabol azt szeretnem ha el sem jutnank odaig. Remelem jelentkezik a kozeljovoben... es meg tudjuk beszelni..
2012. okt. 27. 09:25
 7/8 anonim ***** válasza:
nézd, ha egyik napról a másikra ott tud hagyni téged egy 3 hónapossal ilyen hülyeség miatt, hogy "már nem szeret", akkor szerintem ne sírj utána...
2012. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A békítőtárgyaláson nem történik semmi különös, nálunk megkérdezték, hogy akarunk-e válni, és ennyi. Senkit nem érdekelt, hogy miért, akar-e valaki békülni stb. Nem egy bírói kérdéstől fog az ember viszakozni, és beléd szeretni újból. Ha menni akar, hát menjen. A békítőtől ne várj csodát.
2012. nov. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!