Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a válás menete? 3 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a válás menete? 3 hónapja házasodtunk össze, de ez hatalmas hiba volt részemről.

Figyelt kérdés

Hogy kell elkezdeni a válás megindítását? Van 2 kisgyermekünk és nemsokára születik a 3. baba. Most mutatta ki a foga fehérjéjét a párom, még félre is járt a terhességem alatt.

Meggyűlöltem teljesen.

Bérelt lakásban élünk. A 4 éves fiúnkat teljesen ellenem "neveli",azaz nem neveli, mindent megenged neki, engem hülyéz előtte, nem tisztel, állandóan veszekszünk a házasság óta.

Kisfiamat én próbálom nevelni, ez nem tetszik neki, húz az apjához, pont azért, mert ott nincs követelmény, fegyelem.

Kislányunkkal nem igazán foglalkozik a párom, ő 2 éves lesz.

Ilyenkor mi a teendő? Napokon belül szülök, de szemétkedik, mocskolódik, tiszta idegroncs vagyok.

Letehenez, megaláz, miközben az ő gyerekét hordom, akit ő is akart.

Nem hiszem el, hogy ebbe a helyzetbe kerültem.

Ne kioktassatok, hanem segítséget kérek, hogy hogy lehetne ezt a házasságot mihamarabb felbontani.

Köszönöm


2012. nov. 11. 20:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
94%
Elmész egy ügyvédhez és beadjátok a válást a bíróságon.
2012. nov. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
98%
Ügyvéd és utána a bíróság. Annál is inkább, mert a gyerekek mellett Neked semmi időd nem lesz.
2012. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
33%

Mi tortent veletek? Hol kezdodott Szerintem probald meg megmenteni a hazassagot uljetek le beszeljetek meg.

Ha nem megy akkor keressetek valakit pap lelkesz csaladsegito aki tud kozvetiteni koztetek.

nem szabad feladni 3 gyerek sorsa kezetekben van legyetek okosak a hazassag gyerekkel nem jataek .Valas draga razos es a gyerekek sinylik meg .Hozzatok helyre a hazassagot ennyivel tartoztok a gyerekeknek mint szulok.

,,,ha gondolod kuld ide a ferjed beszelunk vele,,

2012. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
78%
Kövezzetek meg, de én első körben egy párterápiára, vagy családterápiára beneveznék, biztosan oka van, miért viselkedik így a férjed, ezt kell először kideríteni. Ha nem megy, utána még mindig beadhatod a válást.
2012. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
70%

Nem kovezunk mindenki konnyen huhog ,,valj el,,

Fogalmuk sincs mivel jar egy valas erzelmileg anyagilag.

Eszmeletlen megalazo kellemetlen es a geyrekek nagyon megerzik acsarkodas sardobalast.

2012. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 A kérdező kommentje:

Nekem kicsit sok:

- nyáron a fb-on lebukott, hogy van valakije. Megbeszéltük, megbocsájtottam neki.

- kérek tőle valamit, mert már alig tudok mozogni és jól esne a segítség: direkt nem csinálja, inkább laptopozik, elengedi a füle mellett a kérésemet vagy direkt rosszul csinálja meg.,

- úgy beszél a gyerekek előtt velem, hogy a 4 éves már átveszi ezt és ismétli az apja által hallottakat,

- elveszítette a munkáját, de 11 nap alatt nem sikeredett elmennie a munkaügyi központba sem,

- amikor dolgozott és jól keresett egyből élt a lehetőséggel és nőügyei lettek,

- ilyeneket mond: folyton borjadzol, anyatehén, pókhas, jesszus.......


Én egyre idegbetegebb vagyok, nincs közöttünk még csók sem, még simogatás sem. 3 hónap alatt idáig jutottunk.....

6. éve vagyunk együtt

2012. nov. 11. 20:48
 7/87 anonim ***** válasza:
75%

Augusztusban még annyira szeretted,hogy hozzámnetél,mot pedig minden ő,csak fehér ember nem.A gyerek nevelését nem lehet 3 hónap alatt elrontani,ez egy hosszabb folyamat,vagyis mindig is ilyen volt a hozzállása a kérdéshez,ha már nyoma van és meglátszik az eredmény a gyereken.Ha ennyire rossz apa,akkor miért vállaltad be a harmadik gyereket vele?

Elválni nem nehéz.Beadod a válókeresetet és elindul a lavina.Gyerek és közös vagyon esetén érdemes ügyvédet fogadni.De biztos,hogy ez ennyire sima ügy? 3 hónap alatt hogy lehet az örök szerelemtől a válásig eljutni? Higgadj le előbb,ráérsz válni,a házasság megmentése nehezebb sokkal.

2012. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
65%
A helyi bírósági panasznapon van ingyenes jogi tanácsadás ott elmondják milyen papirokat kell beadni, nem kell feltétlenül ügyvéd és ha ő 1 tárgyalásra se megy el akkor is elválasztanak.
2012. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
85%
Nem írtál Te már korábban is ide, hogy nemsoká esküvő, (a családi adókedvezmény miatt) de a jövendőbeli férjed lebukott valami e-mail-es sztorival? A válás menete pedig az, hogy megfogalmaztok egy keresetlevelet, és azt beadjátok a bírósági panasznapon.
2012. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 A kérdező kommentje:

Az első két gyerekünkkel is 20kg-ot híztam, de pár hónap alatt visszafogytam, ugyanúgy 55kg voltam. Most is így alakul sajnos, pedig nem zabálok. Látja, tudja, mégis megaláz.

Eddig ott volt a szüléseknél, most ott sem akar lenni, pedig anyu vigyázna a két kicsire.


Elromlott most este a mosógépünk, mondom, hogy 3-4 napnál tovább ez tarthatatlan, kell valami megoldás.

Erre ő: majd mosol kézzel. Letérdelsz, anyáink is kézzel mostak terhesen is.

Nem dolgozik, de folyton eljár, ilyen-olyan okokkal.

Mindennapos, hogy azt mondja, hogy 18-ra itthon van és örülök, ha reggel 6-ig hazaér. Azt mondja politika, megbeszélés,.......

és ne hivogassam. Hívom, kinyomja, felveszi-leteszi, csak fogyjon le a pénzem.

És sorolhatnám a húzásait.

2012. nov. 11. 20:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!