Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet ezt kibirni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt kibirni?

Figyelt kérdés
Nemrég váltunk el a párommal, van egy majdnem négy éves kislányunk. Most itt volt az apukája és a mamája köszönteni, de amikor elment az apja, akkor majd a szivem szakadt meg érte, mert azt kiabálta, hogy 'Au ne menj el! Az apukámat akarom!!!" És csak sirt és sirt. Még az apja bement vele a szobába, hogy akkor ő lefekteti aludni, el is altatta. De lehet, hogy mikor felkel, újra keresni fogja és az nagyon fog fájni. MEllesleg az is fáj, hogy igy nem lesz testvére sem, meg családja sem. Nem akartam én elválni, sokszor próbálkoztunk, de nem tudtunk békében, szeretetben együtt élni. De most fáj a kicsi miatt.
2012. nov. 18. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
A kislány meg fogja szokni az új helyzetet. A kérdés az, hogy te feltudod e dolgozni.
2012. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
én nagyon sajnállak benneteket,még a könnyem is kicsordult,erre az " Apu,ne menj el "-re.....
2012. nov. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Tudom nagyon buta kérdés, de biztosan nem lehet újra megpróbálni??
2012. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már nem tudom megszámolni a két kezemen sem, mert annyi ujjam már nincs, hogy hányszor próbáltuk meg, de nincs már szeretet. NINCS. És nem tudjuk megjátszani magunkat. Vagy csak két napig.
2012. nov. 18. 14:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Értem, tiszta sor. Akkor kitartás, sok közös program, békében, aztán majd beáll a lelki béke is.
2012. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mármint apával sok közös program? Vagy hogy érted?
2012. nov. 18. 14:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Sok közös progi a kislánnyla, hozzá fog szokni. Az ő szintjén meg kell vele értetni, hogy aput ritkábba fogja látni, de őt ugyanúgy szeretetitek stb stb.
2012. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, apával, vagy hármasban, hogy érezze szeretitek egymást, nincs baj, csak a felnőttek néha...stb. stb.
2012. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen,megpróbáljuk. Nagyon gáz, hogy pont én váltam el, aki házasság és családpárti vagyok. De nem lehetett ezt tovább igy csinálni sajnos.
2012. nov. 18. 14:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy átmeneti dolog ez, és hogy lehet még köztetek valami, csak nem most! Majd megszokja a kicsi. Nekem kamaszkoromba váltak el a szüleim. Hugom akkor volt 4 éves. Észre sem veszi igazából, ha elvonjátok a figyelmét programokkal. És egyébként szerintem azzal nincs semmi baj, hogy 1 évben egyszer 3 asban elmenjetek valahova kirándúlni vagy piknikezni vagy ilyesmi.
2012. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!