Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ujrakezdés csalódás után!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujrakezdés csalódás után!?

Figyelt kérdés
Egy nagy csalòdàs utàn (8 év utàn elhagyott a fèrjem màsèrt), hogy tudtatok talpraàlni. Mikor jött ùj szerelem? Hogy tudsz ùjra bìzni valakiben? Ilyen tapasztalatokra lennèk kivàncsi.
2012. nov. 21. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Foglald le magad valamivel. Találj új hobbikat, vagy a régebbiekre fordíts több időt. Járj össze többet a barátnőiddel, esetleg szerezz új barátokat, ismerkedj. Hogy mikor jön új szerelem, az mindenkinél relatív, kinek hamarabb, kinek később jön.


Fel a fejjel, nincs vége a világnak, még nincs! :)

2012. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom,én is javasolni mint az elöző válaszoló.

Engem 7 év után dobtak,megalázó volt,önbizalmam is összetört.Fél év után kezdtem el ismerkedni,neten.

A csalódás után 1 évre rá találkoztam a mostani párommal,aki már a férjem .Nem szabad abból kiindulni,hogy más mit tett,nem az az új férfi tette veled,ne feledd.Szavazz neki bízalmat.

2012. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Kérdező!

Nyilván rútul érzi magát és biztatást, reménykeltést vár.

A talpra álláshoz nagyon kedvesen, találóan és biztatóan segítheti az első két válaszoló. Ha ez erősíti: lesz még több ilyen is.

A körülmények, okok és főként a személyek ismerete nélkül nem tudom miért történt az elválás, de semmiképp ne okolja önmagát. Ez mindenképp szükséges a felegyenesedéshez, ahhoz, hogy egyenrangúnak érezze magát egy új kapcsolathoz. Ugyanaz a dolog, ami egyik férfit untatja, bosszantja egy nőben, sok más férfit izgat és imádja miatta. (Ilyenkor mindig eszembe jut egy bölcs idős kollégám, akivel ha több fiatal társammal együtt voltunk valahol és ámulva csodáltunk egy szép nőt, ő csak ennyit mondott csendesen: "Őt is unja valaki.")

Egyetértek azzal, hogy senki nem tudhat választ adni arra, hogy mikor jön új szerelem.

Hogyan tud újra bízni valakiben? Legrosszabb, ha általánosít. Mert ez történt, nem kell megvonni a bizalmat mindenkitől. Sokan vannak, akik megérdemlik. Azért mert valaki a lábamra lépett a tömött buszon, nem mindenkivel fogok így járni. Sőt.

Nem saját átélt tapasztalatomról írok (férfiként nem is élhetném át a női érzelmeket), viszont az csak egy eset lenne. Amiket írtam, a közelebbi és távolabbi környezetemben figyeltem meg.

És végül egy volt munkatársnőm példáját írom le. Boldog második házasságában dísztáviratot (nem tudom van-e még ilyen) küldött a volt férjének, olyasmi szöveggel, hogy Drágám! Köszönöm, hogy boldogtalanná tettél, mert még jobban tudok örülni a mostani boldogságomnak.

Adjon erőt Önnek a példa, hogy ha úgy gondolja, majd egyszer Ön is megtehet valami hasonlót. De az is elég lesz, ha csak örül majd az új boldogságának.

2012. nov. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!