Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élsz inkább egy olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élsz inkább egy olyan kapcsolatban ahol anyagilag biztosítva van minden, viszont nem szeret, nem szereted, talán meg is csal, meg is csalod, vagy élsz egy olyan kapcsolatban ahol szerelmesek vagytok mindketten, viszont anyagilag gondok vannak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az anyagi állásnak nincs köze a szerelemhez.

Ha az ember tényleg szerelmes, akkor nem veszi figyelembe az anyagi dolgokat. Ettől függetlenül jobb ha rendben van minden az anyagiakkal is.

2010. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
egyik se jó. próbáltam mindkettőt.
2010. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hosszú távon egyik sem jó!


1. Ahol pénz van:

Ahol mondjuk a lánynak ki van nyalva a segge azaz mindent megkap , és mindenük megvan de nem szeretik egymást, ott megcsalások lesznek, szeretőt fognak tartani mind a 2-en és nagy viták lesznek ebböl, azaz egyik sem lesz boldog, és ez előbb utóbb szétváláshoz vezet, amikor valamelyikük talál egy olyan személyt akivel biztos lesz a megélhetés is és szeretni is fogják egymást.


2. Ahol nincs pénz és szerelem van:

Itt az éhezés miatt, a számlák kifizetetlensége miatt, a pénz hiánya miatt lesznek viták, nem telik erre arra, szenvednek , egyikük jobban gürcől mint a másik alig vannak együtt a munka miatt, ha nem dolgoznak otthon vannak bezártva nem mennek semerre sem, szóval unalom az egész életük, és ha még egy szerelem gyerek is bejön a képbe akkor aztán káosz van és szenvedés, szóval itt is idővel a viták vezetnek a szétváláshoz.


Szóval egyik sem jó, jobb ha inkább tovább vár az ember a "nagy ő-re" és olyat keres akit igazán szeret, és ahol nem lesz gond a megélhetés, nem kell h full gazdagok legyenek, de ne keljen semmit nélkülözniük.

2010. szept. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A szomszédom elvált a férjétől aki által anyagilag biztosítva volt minden.Jelenleg a 16 éves lányával van akinek semmit nem tud adni(ruha,osztálykirándulás..stb..)Munkahely nélkül,villany,víz már kikapcsolva a házban.Télre nincs tüzelő.Barátok nélkül,mert addig voltak barátok míg pénz volt aztán mindenki elfordult.Ő megpróbálta egyedülálló anyaként,semmire nem jutott.Azt hiszem érdemes alaposan mérlegelni mielőtt dönt.Nehéz dilemma,személy szerint nem is tudok tanácsot adni,csak gondoltam épp idevág ez a történet.
2010. szept. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

10:10. Pont ezért maradnak a nők a pénzes pasik mellett. Akkora szerelem nincs a földön (de majd mindjárt jönnek a 16 évesek bebizonyítani), ami feledteti az anyagiakat.


Az első hozzászóló meg megcáfolta saját magát két mondatban.


Én mindenkinek tanácsolom, hogy az anyagiakat is nézze, de ne csak a másét, hanem a sajátját is. Mindkettő fontos.

2010. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább a szerelemben, ahol anyagi gondok vannak. 7,5 év után váltam el a férjemtől, pedig anyagilag legalább rendben voltak a dolgaink. Igaz, most nincs párom, ezért szerelem sem, de anyagilag totál csődben vagyok, mégis így vagyok boldogabb. Úgyhogy nem mindenkinél meghatározóak az anyagiak. Viszont azt észrevettem, hogy ha valaki meg szeretne ismerkedni velem, és rákérdez az anyagi körülményeimre, rögtön meggondolja magát, tehát mostanában a pasik többsége is nézi a csajok anyagi helyzetét, nemcsak fordítva. 28L
2010. szept. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igaz, hogy egyik sem túl jó, de én is ha választhatnék, akkor a szerelmet választom kis anyagi gondokkal. Viszont van, akit erről sajnos nem tudok meggyőzni, hogy talán ez a jobb megoldás. :(
2010. szept. 5. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat. Kis anyagi gondok mindig lesznek. Legalábbis a háztartások 80%-ban. De már néhány embernél ez is visszahúzó erő (nálam nem).
2010. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!