Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet megkerülni úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megkerülni úgy a gyerektartást, hogy a gyereknek mindent megadjak, de az anyát ne tartsam el?

Figyelt kérdés
36 éves férfi vagyok, 22 hónapos kisfiú apja, tönkre ment a kapcsolatunk, nem voltunk házasok. A fiamnak mindent meg akarok adni, de az anyját nem akarom ezzel eltartani. Nincs még semmilyen megállapodás, megegyezés, ítélet. Havi nettóm több mint 500e, de én nem akarok 80-100e forintot fizetni az anyának, hogy ebből "lébecoljon". Bármikor kész vagyok ezt, vagy még többet kifizetni, ha az a gyerekre megy, de velem ne tartassa el magát. Ötletek?

2012. dec. 31. 05:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
77%
Nagy esellyel nem fognak megállapítani havi 80-100 et, max 50et. A bíróságon tehetsz egy ajánlást az asszonynak a biróság elott, hogy vállalom havi 50 készpénzben valo kifizetését es mondjuk havonta 10-20ezret adsz pluszban valami gyerekruhabolt vásárlási utalvány abban, vagy annyi értékben veszel te ruhát a gyereknek, számlákkal igazolva, esetleg havonta ennyi összeget be fizetsz a gyerek nevére nyitott bankszámlára
2012. dec. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 A kérdező kommentje:
Olyasmit hallottam, hogy a bíróság min 15-20% állapít meg az alatt nem. Ez nem így van?
2012. dec. 31. 06:42
 3/92 anonim ***** válasza:
26%
Alapesetben igen, de nálad azért a 20 százalék 100e lenne, ami több mint a minimálbér. Elvileg az anyának is kb ennyivel hozza kellene járulna a gyerek költségeihez....
2012. dec. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
37%
Fogadj egy jó ügyvédet, és kérd, hogy a gyereket nálad helyezzék el. Akkor nem kell semmit fizetned az anyának, a gyereknek pedig mindent megadhatsz.
2012. dec. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 A kérdező kommentje:
Igen, szép lenne, ha én nevelhetném a fiamat, de ezt nem olyan könnyű megvalósítani, mert gyakran külföldre kell mennem. Persze, kérhetném, hogy én neveljem, de azt nem akarom, hogy bébiszitter legyen vele addig, mert az senkinek sem jó. Egyerűen csak nem akarom, hogy az anya, aki sokáig átvert és megalázott, ebből a pénzből dőzsöljön.
2012. dec. 31. 07:03
 6/92 anonim ***** válasza:
75%

Joreggelt :) igaz nincs gyerekem,de az otletem:

Pl elmentek egyutt vasarolni pl adsz 50 e ft-ot de Ugy koltheti ha te is ott vagy. Pl szamla,ruha,kaja gyereknek.igy tudod h nem ment el a penz a hulyesegekre,es a gyereknek van mindene.. sztem ez egy jo otlet:)

2012. dec. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk 100 ezerből nem tudna lebecolni..... Nem tudom hol laknak, de nyilván kell rezsiköltség, élelmiszer, tisztálkodási cikkek, talán albérleti díj is. A GYES 26 körül van, a csaladi 13700 egyedüláll kent....
2012. dec. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 A kérdező kommentje:
Jó ötletnek, jó ötlet, csak ami mellé nincs odaírva, hogy gyerektartás, az nem számít bele a lovettába, tehát mellette ugyanúgy oda kell adnom pénzt, ha azt ítélik.
2012. dec. 31. 07:30
 9/92 A kérdező kommentje:
Lakás ki van fizetve, "csak" a napi dolgokra kell költeni, rezsi nagyon jó, olyan 20e, nem nagy lakás, 40 nm, az anyáé.
2012. dec. 31. 07:47
 10/92 A kérdező kommentje:
BP XI ker
2012. dec. 31. 07:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!