Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kinek ment tönkre kizárólag a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek ment tönkre kizárólag a szex miatt a házassága?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Ha egy házasságot CSAK a szex tart össze, az hosszú távon nem lehet életképes.

Elválnak, ha valamelyik tartós beteg lesz? Vagy bármi más miatt nem működik úgy a szex, ahogy szeretnék?

A szex a házasságnak velejárója, de sokkal fontosabb az egymás iránti szeretet, megbecsülés, a gondok közös megoldása.

2013. jan. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Természetesen a szex hiánya és a pocsék szexuális élet ugyanúgy okozhatja a házasság halálát, mint bármilyen megoldhatatlan krízis. Az álszent duma itt nem működik, mert valakinél vagy jól működik a szex, vagy nem, csak beletörődik és elnyomja a vágyait. Attól az még nem működik.

Nálunk sem működött, papírforma szerint a szülés után romlott el minden. Nem csak a gyakoriság csökkent a tolerálható minimum szint alá(kéthavi 1), a minőség is lezuhant arra a szintre, hogy csak túl akart rajta esni, semmiféle erotika nem létezett az együttlétben. Iszonyat hülyén éreztem magam, hogy ott van a feleségem akit kívánok, és nincsen semmiféle szex, ezzel le is zuhant az önbecsülésem. Az ő értékrendje annyira megváltozott a gyerektől, hogy számra a szex már nem fért bele és tőlem is elvárta, hogy ezt én is helyeseljem. Mert felébred a gyerek, figyelni kell, nincs idő, nem tudja elengedni magát. Amikor viszont a gyerek a nagyszülőknél volt, akkor azon rágódott, hogy vajon mi van vele, hogy van. Függővé vált a gyerekünktől, pedig akkor már 4 éves volt.

Több szakembert is kerestem neki, de egyhez sem volt hajlandó elmenni. A párterápiát elutasította, mert szerinte a barátnői is ugyanígy éltek a kapcsolataikban szülés után, neki ez volt a természetes. Úgy éreztem, hogy már soha nem fogom többé igazi férfinak érezni magam, csak egy majomnak aki arra kényszerül hogy este könnyítsen magán, mert a felesége nem hajlandó hozzányúlni.

Végül kiszerettem belőle, és egy frusztrált nap után előadtam neki, hogy mi lenne ha inkább elválnánk, mert ez így nem mehet tovább. Persze én voltam a rossz, aki nem érti meg az ő helyzetét, de egyszerűen nem volt helyzet, csak egy bezárkózott nő aki távolról sem hasonlított többé arra a nőre, akit 9 éve megismertem.

Ez a nagy helyzet. Mert nem lett volna annyira drámai a váltás, ha már az elején alig élünk szexuális életet, de nem így volt, éppen ellenkezőleg.

2013. jan. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Sztem nagyon fontos a szex egy kapcsolatban.Es aki azt mondja h nem igy van az hazudik.Es nem csak a szex a JO szex es a ketto kozt oriasi kulonbseg van.Tapasztalatbol beszelek.Az en kapcsolatom pont ezert ment tonkre es az en hibambol.7 evig voltunk egyutt de ritkan volt szexualis kapcsolatunk.Az elejen meg meg napi szinten aztan mar heti par alkalom majd csokkent havi 1-2-re.En utasitottam el a parom mert nem kivantam a szexet pedig szerettem tenyleg de valahogy megsem ment a dolog.Persze neki tobb lett volna az igenye sokkal tobb.Volt hogy csak azert fekudtem le vele mert sajnaltam.Na igy elobb utobb elmulik a vagy....a vegen szakitottunk.Es tudom h a szex volt a gond.Ha mukodott volna akkor meg most is egyutt lennek az tuti.

30/N

2013. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk nem amiatt ment tönkre, de közrejátszott keményen. Sajnos a nejem csak akkor volt hajlandó velem szexelni, ha megkapta amit akart. Én utólag ezt házasságon belüli prostitúciónak hívom.
2013. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az ritka,amikor kizárólag csak a szex miatt megy tönkre egy házasság.Az ilyeneknek mindig van valami előzménye,pl hogy az egyik fél valamiért sértve érzi magát,csak nem mer beszélni róla,mert akkor veszekedés lenne,így inkább magába folytja és ez a szexnél jön ki.Ráadásul sokszor a nők érzékenyebbek,több terhet is kell viselniük,a férfiak a legtöbb házasságban meg ugyanúgy élnek,mint eddig,kevesebb teher van rajtuk,ezért persze,hogy nagyobb kedvük van a szexhez,mint a nőknek.Bocs,de a feminista dumát nem tudtam kihagyni.Muhahahaha.
2013. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

jaj :( néha én is így érzek, mint a 3-as. Bár mi egy kicsit többet szexelünk. Heti 1-2, nekem ez bőven elég. Vannak időszakok, amikor heti 3-4 is van, de inkább az 1-2.

És tudjátok mit? 2008 óta most először voltunk nyaralni 2012-ben, és a nyaralás 6 napj alatt 5ször voltunk együtt, és én is kívántam a szexet vele, mint egyébként. Tudom, hogy nem lehet teljesen arra fogni, de lehet, hogy a monoton hétköznapok ennyire lenyomják a vágyat? Én elhiszem, hogy vannak kivételek, de azért csak van erre példa??

Én akkor megnyugodtam, hogy nincs semmi baj, nem hűlt ki a kapcsolatunk, csak már szükségünk volt egy kis pihenésre :) azóta nagyon sokat lendült a szexuális életünk és étvágyunk is :) nyilván vannak rosszabb hetek, de egyébként nincs gond. 5,5 éve vagyunk együtt, fél éve vagyunk házasok. :) babát tervezünk, remélem hamar összejön :)

Tehát én azt gondolom, hogy fontos a szex, de nekünk is volt időszak, amikor betegség miatt majd fél évig nem voltunk együtt, mégsem mentünk szét, mert nem az tartott minket össze.

2013. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kizárólag emiatt ment tönkre, de nagy része volt benne, hogy szexuálisan nem illünk mössze. És ismerek olyat, akinek kimondottan a szex miatt ért véget a házassága.
2013. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a jó szex olyan, mint a betonban a vasalat... a'nélkül sz@rt sem ér semmi...
2013. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a házasság elején azt gondoltam, minden működik, minden remek, hát, hogy a szex az szart sem ér ez van, ez nem akkora probléma. A szexet még kívántam is, de a férfit sosem. Aztán valahogy csak lenyomtunk 12 évet, amiből az utolsó 5 nagyon rossz volt.


És végül a szex miatt váltunk el, volt megcsalás is a részéről, nyilván nem alap nélkül, hiányzott valami, de az mindig is hiányzott. Kizárólag nem a szex miatt ment tönkre, az volt a tünet, hogy sosem volt köztünk, hogy nem volt sosem igazi szerelem köztünk.

2013. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanúgy jártam,mint a 2.-ik válaszoló,azzal a különbséggel,hogy én voltam a nö a sztoriban.Nálunk gyerek utánn a férjem volt mindig "fáradt" mondván neki most két ember helyett kell pénzt keresni.Mondanom se kell,miutánn visszamantem dolgozni se lett jobb,bármit csináltam havi 1-2 alaklomnál többet nem tudtam elérni,és az is olyan volt,mintha le kéne tudnia valami nemszeretem köteleséget.Aztán egy évvel azutánnm,hogy ujra dolgozni kezdetm meguntam és Modtam,hogy én nem Csinálom ezt tovább.Persze én voltam a nimfomán hárpia akinek csak f..-on járo az és nem érti meg,hogy ö milyen kimerült
2015. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!