Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne rá lehetőséged,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne rá lehetőséged, belemennél kizárólag szex alapú kapcsolatba? Kort és nemet írjatok!

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem szeretnék szexpartnert keresni, de érdekelne hogy álltok a dologhoz.
2011. nov. 27. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha egyedül lennék, igen... bár nem tudom, meddig tudnám kikapcsolni az érzelmeimet.

F/26

2011. nov. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én nem. lehet hogy most lefognak engem hurrogni, de szerintem 1 kapcsolatban nem a sex a legfontosabb.

15/f

2011. nov. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, simán. Volt is ilyen kapcsolatom, csak egy idő után többet akartam, ez a partneremnek nem tetszett. (23F)
2011. nov. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

belemennék. igazából most is lehetne erre lehetőségem, ( elég bonyolult helyzet) de kb csak egy szavamba kerülne. miért nem teszem? mert van párom. ha nem lenne, most nem itt ülnék...:D

19L

2011. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:

Van akinek bejön, de egy idő után nem tudnám az érzéseimet fékezni.

541/F

2011. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Próbáltam, nekem nem jött be (kb a 2. alkalomnál kifújt a dolog, mert érzelmek nélkül untam a szexet. Inkább tvztem volna helyette....). Még egyszer nem mennék ilyesmibe bele, mert nem ilyen a beállítottságom.

21/l

2011. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Boykaa ***** válasza:
0%

simán...volt ienben részem,de egy kis idő után többet akart a partner és nekem ez nem igazán tetszett

16/F

2011. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem,én ehhez túl érzelmes típus vagyok.

20/L

2011. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"simán...volt ienben részem,de egy kis idő után többet akart a partner és nekem ez nem igazán tetszett

16/F"


Abba volt részed, de helyesen leírni egy mondatot nem tudsz!

2011. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, minden további nélkül.

41/F

2011. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!