Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válófélben vagyok. A gyerekelh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sopy kérdése:

Válófélben vagyok. A gyerekelhelyezés a legfontosabb számomra. Az apa vagyok, M. o. -on így nem egyszerű. A bíró nem nagyon akar dönteni, már 2 éve húzza a dolgot. Szerintetek miért? Mennyi esélyem van a gyerekeket megkapni? Köszönöm.

Figyelt kérdés
1. , a gyerekek nálam és a páromnál laknak, minden d. u.2,5 órát az anyánál vannak, majd jönnek hozzánk. Lecke átnézés, játék, meseolvasás, reggel tőlünk iskola. Mi mosunk rájuk, mi látjuk el őket.2. , az anya öngyilkosságot követett el egyszer, én hoztam ki a zárt osztályról 3. , megfenyegetett, hogy megöli a gyerekeket, ha nem ő kapja őket. Édesanyám, nevelőapám, öcsém tanúja volt ennek. Többször mondott ilyent.4. , szakvélemény gyenge minőségű lett, de azt írták, hogy alkalmasabb vagyok a gyereknevelésre 5. , a Zsoltika fiam indirekt választásoknál engem választ, én jelentem neki biztonságot 6. , a családom van a faluban, ahol élünk, mi tudunk jobb feltételekkel segíteni a fiaimnak 7. , anyagi körülményeim (családomnak is) jobbak
2013. jan. 26. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A bíróságnak mi az állásfoglalása, milyen szakaszban van a per, hányadfok?
2013. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát azt hiszem pénzzel. Van egy ismerősöm, elperelte a feleségétől a gyereket. Csak, hogy a nőt bántsa, ismertem a párt soha nem érdekelte a gyerek, soha nem foglalkozott vele, míg együtt voltak.

Volt elég pénze, hogy megkapja a jogot, holott nem érdemli meg.

2013. jan. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel jelenleg is nálatok vannak a gyerekek, igy elég nagy az esély rá. 2 eve igy van? Akkor mar megszokták a gyerekek, nem valószínű, hogy változtatni fognak rajta.
2013. jan. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Mi az, hogy a szakvélemény gyenge minőségű?
2013. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a leírásod fedi a valóságot, egyértelműen te kapod őket.


Mi is apukánkhoz kerültünk, pedig semmi ilyen durva dolog ne volt, egyszerűen jobban kötődtünk hozzá.

2013. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Meglehet, hogy a bíró arra "játszik", hogy az anyuka majdcsak kigyógyul az "idegbajból" és akkor hozza meg a végső döntést? Költői kérdés, válasz nem szükséges.


Menj be a bírósághoz, ott is van a hét valamelyik napján egy u.n. ingyenes tanácsadás, nyílt nap. Aki éppen ott ül, mond el neki hogy mi a gondod, és kérdezd meg tőle, ha esetleg elfogultságra hivatkozva kérsz egy másik bírót, lesz-e hamarabb ítélet?


Mást szerintem nem nagyon tehetsz. Esetleg postán feladott levélben a bíróság vezetőjéhez írhatsz egy kérvényt, nézzen utána, miért van az ügyetek ennyire elültetve.

2013. jan. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a problémádat. Most nálatok vannak a gyerekek. Vagy az a bajod hogy naponta mennek az anyjukhoz is? mert szerintem ezt nem kéne megtiltani. És a bíróság, ha dönteni is fog, nem hiszem, hogy az anya láthatását megtiltja majd. Ha meg kizárólagos felügyeletet kértél minimális láthatással, akkor nyilván azt jobban körül kell járni, ezért is tarthat sokáig a dolog.


Miért folyik eddig? hiszen te magad mondod, hogy szakvélemények, pszichológusok meg ki tudja még milyen bizonyítási eljárás van folyamatban. Addig is amíg lezárul végleg, így a helyzet nem tarthatatlan nem?


Gondolom ideiglenesen nálad helyzeték el a gyerekeket, mivel nálad laknak ugye?


És nem tanácsolnám hogy bíróváltást kérj meg hasonlók. A bíróval nincs gond. Az nem indok a cserére, hogy sokáig tart az eljárás, egyebet meg úgysem tudsz mondani.

2013. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországon virágzik a korrupció. csodálkozom hogy ezt nem tudod.


Azonnal kérnék mást.Főleg ilyen háttérrel ami van.


Az anyuka 2,5 órát kötelez benneteket, hogy a gyerekek oda menjenek, aztán kvázi átlöki hozzád, és csináld meg velük a meló nehezebb részét. A törődést.


Nincs ennek a nőnek semmi baja, valószínűleg elcseszték a nevelését, ezért siklott ki..

2013. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak én akadtam fent azon, hogy az anyuka többször is kijelentette, hogy megölné a gyerekeket?
2013. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a bíró attól fél, hogy ha tényleges döntést hoz, az anya vagy öngyilkos lesz, vagy tényleg megöli a gyerekeket. Az is lehet, hogy beszélt a pszichológussal, és az tanácsolta neki, hogy halassza a döntést.


Amúgy szerinted mi lenne az anyával, ha hozzád kerülnének véglegesen? Nem lenne gond szerinted?

2013. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!