Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezés ügyben kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezés ügyben kit tudnátok ezek közül ajánlani? Melyik jobb ügyvéd? Ismeri Őket innen Valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyermekelhelyezés ügyben kit tudnátok ezek közül ajánlani?

Melyik jobb ügyvéd?

Ismeri Őket innen Valaki?

Dr. Bernáth János

Dr. Drinóczi Gábor Ferenc

Dr. Rigó Kornélia

Dr. Sunyovszki Károly



2013. jan. 26. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi alapján választottad őket? Csak beírtad, hogy kik vannak a környéketeken, vagy annak is utánanéztél, hogy ki foglalkozik családjoggal?

Nem ismerem őket, de ha ennek még nem néztél utána, akkor tedd meg. Utána pedig hívd fel őket és érdeklődj.


Egyébként általánosságban egy jó ügyvéd azt fogja mondani, hogy egy ingyenes tanácsadásra menj el, ahol eldönti elvállaja-e az ügyet. (Persze akkor ingyenes, hogy ha vállalja, akkor maradsz is nála, nem mást bízol meg.)

Aki kapva kap az alkalmon, az gyanús, hogy kevés ügye van. És az is ha túl olcsó, kb egy 15.000-es óradíjjal lehet számolni.

2013. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Őket ajánlották, csak én nem tudom, hogy hogyan válasszak.

Mindegyik foglalkozik családjoggal és büntetőjoggal nem.

Neten nem tudok utánuk nézni, mert csak pár hirdetésük van fent. Az utolsó polgármester volt, kettőről találtam képet. De ennyi.

Ha ő elvállalja, mondjuk akihez először megyek, akkor már nem tudom, hogy melyik lenne jobb.

Mindegyiknek írtam e-mailt:

mindegyik összes iratot kér. Egy ért volna rá azonnal. Egyik a bíróságon tárgyalás előtti találkozóra hívott. Hárman adtak mobilszámot, egy mondta, hogy bármikor hívhatom.

Na most kit válasszak???

15.000-es óradíjjal dolgozik mindegyik, ennél olcsóbb nem hiszem, hogy van.

2013. jan. 26. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!