Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feleségek/Ex-feleségek! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek/Ex-feleségek! Van itt olyan akit a férje elhagyott egy nála jóval fiatalabb nőért? Hogy tettétek túl magatokat rajta?

Figyelt kérdés
Több ilyen esetet hallottam/láttam a környezetemben,ismerősi körömben. Tényleg ilyen sűrűn történik ilyen? Tényleg nem stimmelt valami a házasságban, vagy minden ok nélkül tette ezt a férj?

2013. jan. 30. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Szia. En az "uj, fiatalabb " nö vagyok, akiert a parom elhagyta a feleseget. A hazassaguk megromlasaert mindket fel felelös volt, bar ezt a mai napig mind a kettö sertesnek veszi ha hibaztatjak öket valamiert. De ez mar öt eve volt. Az öt ev alatt nem volt mindig felhötlen a kapcsolat az exel, voltak problemak, de mara lassan realizalodnak a dolgok, ki hova tartozik. A 2 lany szeret az anyanal maradt, elfogadtak a helyzetet, engem is es az anyjuk uj parjat is akivel együtt elnek. Mivel most a ferjem munkanelküli egy komoly betegsegböl kifolyolag igy most en fizetem a gyerektartast. Illetve az exfeleseg es en jobban tudunk konzultalni a gyerekekkel kapcsolatos dolgokrol. MOst kezdi mar ö is megerteni, hogy nem ellensegek vagyunk.
2013. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

szia, én nem voltam még házas, és nem fiatalabb nőért hagytak ott, hanem elmebetegért. a gyors túllépés titka egy azonnali viszony volt. egy olyan, ahol nagyon erős a testi vonzalom, de az érzelmekbe és tervezésbe nem bonyolodtunk bele.

az ex és a az ex új nője pedig folyamatosan megvetésemet élvezte. sokszor elmondtam magamnak is, és a barátaimak is, h milyen ostoba volt, milyen gáz az értékrendszere, és , h milyen jó, h nem ezzel a szar alakkal vagyok már.


Őrizd meg a méltóságteljességedet, hidd el, h így is lehetsz boldog, és az új k-tól függeltenül TE igenis szép vagy, és nincs még záróra! Használd arra a hirtelen jött nagy függetlenséget, h magaddal törődsz! nem a konyhával, kerttel, bevásárlással, vasalással, háztartással, hanem a sprorttal, meditációval, olvasással, új hobbival, nagy pletykákkal a barátnőiddel, kirándulással, túrával, új körömlakkokkal, sminkkel, új frizurával, megérdemelsz néhány új csinos ruhát, stb!

Az élet tényleg szép, és most az a feladat jutott Neked osztályrészül, h egy lehetetlennek tűnő helyzetben is megéld, h mi az a boldogság!

2013. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Alap, hogy ha idősebb a nő, fiatalabbra kell cserélni. Ki tűrne meg otthon egy ráncosodó riherongyot? A fiatal nők csinosak, vonzók, és még egy gyermekáldás is örömmel töltheti el az idősebb urakat. A mai bizonytalan világban ez egyre inkább trend. A barátnőim szinte mind idősebb, elvált pasikhoz mentek.
2013. jan. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Engem a volt párom egy nálam 4 évvel idősebb 2 gyerekes és bolond, ócska riherongy nő miatt hagyott ott...

L/23

És csak 2 évvel volt nálam idősebb az exem... de ha neki jobb az az ocsmány liba meg a gyerekei a csajnak (akiket nem az exem kötelessége eltartani) akkor egészségére... nekem egy volt osztálytársnőm annyi éves mint Én a pasija meg 40. és volt osztálytársam miatt hagyta ott a vele egyedős feleségét meg gyerekét.. no komment.. Nekem nem kell az egyedülálló elvált a családapa, mert aztán elvárná h szüljek neki majd otthagyna egy nálam fiatalabb csaj miatt... vicc ami itt megy

2013. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Igaz nem én vagyok a feleség,az eset anyukámmal történt meg.

8 éve voltak házasok,én 6 éves voltam az öcsém pedig 1 éves mikor apánk egy nála 10 évvel fiatalabb,ráadásul még kiskorú lotyóval lelépett.

Emlékszem az első időkben nagyon ideges volt,hiszen rámaradt két gyerek,én abban az évben kerültem be általánosba,és ott volt a lakáshitel.Évekkel később mondta el nekem többek között azt,hogy egy időben csak altatóval tudott elaludni mert nyomasztották a gondok.Nehéz évek voltak,ráadásul apánktól szinte semmilyen anyagi támogatást nem kaptunk,öcsémet pedig ketten neveltük fel.Párja azóta sem volt anyunak de nem is keresett.

2013. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Engem egy nálam 5 évvel IDŐSEBB riherongyért hagyott el a párom, akinek volt 2 gyreke. Igaz a fél Város át ment a csajon de nem baj! Remélem leszárad a töke, mert össze szed valamit! :D
2013. febr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
engem egy 8 évvel fiatalabb r.bancért hagyott 2 gyerekkel magamra....szó szerint r.banc,nem a harag beszél belőllem...ezt az ex is tudja/tudta is mindíg....mivel olyan szakmám van....háromszor volt nálam ex,hol ilyen,holy olyan fertőzést szedett össze....volt gombás,rühös,jelenleg a HPV-teszt eredményét várjuk...hát...EGÉSZSÉGÉRE :-)
2013. febr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Lehet tobbet tudott nyujtani neki erzelmileg testileg tiszteletbol mint te.

Sokszor ott bukik a hazassag a no nem nez ferfikent a parjara.

2013. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Én 38 vagyok a párom35, egy 40 éves nő miatt hagyott el engem a 3 gyerekkel együtt.......no comment. A legkisebb még csak 5! Hónapos....
2013. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csillagok válasza:
Engem egyéves kislányunkkal hagyott ott a férjem, az én nevemen voltak a hitelek, amit felvettünk. Úgy költözött el, hogy nem voltunk otthon. A diszkóból frissen megismert hölgye állapotos volt. Azóta évek teltek el. Én talpra álltam, őt meg sajnálom, hogy nem látta felnőni a kislányát, és nem tud rá büszke lenni, mert magát jobban szerette. Ő veszített.
2013. ápr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!