Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha elhagyott a párom, terhesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andiciccca kérdése:

Ha elhagyott a párom, terhesen mennyit láthatja az ujszülöttet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 11:11
1 2 3 4
 1/33 szaffi123 ***** válasza:
100%
szerintem te döntöd el..elég szomorú hogy otthagy a gyerekkel...
2012. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
49%
Most vagy terhes, vagy újszülött. Vagy a párod terhes és egy újszülöttet akar látni?
2012. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha Te veszed a nevedre akkor nem kell, h láthatást biztosíts főleg, ha alapból sem vállalja az apaságot.
2012. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
szerintem úgy értette hogy terhesen hagyta el a párja és ha megszületik a baba akkor menynit láthatja majd az apuka...
2012. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen, a vessző elhelyezése a mondatban csodákra képes :)
2012. szept. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen még nem láthatja az újszülöttet, csak majd ha megszületik. !!


Aztán annyit, amennyi engedsz. Ha csak nem kezdi el izgatni és megy bíróságra. Akkor annyit, amennyit ott megállapítanak.

2012. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


Megszab a bíróság egy bizonyos láthatást, de a legnormálisabb dolog az az, hogy amikor akarja. Két felnőtt ember hibája miatt nem annak a kicsinek kell szenvednie. Borzalmas dolog apa nélkül felnőni és ezt csak az tudja, aki rendes családban élt és látja maga körül az apa nélkülieket. Messziről látszik, hogy ki nevelkedett csonka családban.

2012. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%

"Borzalmas dolog apa nélkül felnőni és ezt csak az tudja, aki rendes családban élt és látja maga körül az apa nélkülieket."


Inkább az tudja, milyen apa nélkül felnőni, aki apa nélkül nőtt fel, nem?

2012. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nem.

Aki mellett sosem volt apa, annak fogalma sincs mi veszít. Az már más, aki normális családban élt x évig, csak utána szakadt szét, de általában ilyenkor a család sem bomlik teljesen, nincs cirkusz a láthatáson.


Akinek van apja is anyja is, az tudja, hogy milyen jó és tudja, hogy mi az, amit veszíthet.


Persze erről az oldalról pedig nagyon igaz, hogy sokan nem tudják mennyire szerencsések.

2012. szept. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%

utolsó te jó nagy hülyeséget beszélsz ne haragudj

Nekem 2 éves korom óta nincs apukám szóval emlékeim sincsenek róla mégis érzem egy apa hiányát. Amikor az iskolában tartanak apák napját és mindnekinek bejön az apukája csak a tied nem..Vagy mikor a kamaszok haza viszik az első barátjukat és neked nincs apukád aki vigyázzon rád,aki elbeszélgessen a barátoddal,hogy nehogy bántani merje az ő szeme fényét.

Vagy mikor pici koromban lent voltam szomszédolni a barátnőmnél és láttam ahogy a barátnőm az apukájával hülyéskedik.Az is nagyon rosszul esett.Szóval hülyeséget beszélsz..

2012. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!