Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni akarunk a férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pukk3 kérdése:

Válni akarunk a férjemmel közös megegyezéssel, felkerestem egy ügyvédet, alá is írtuk tegnap a közös megegyezést. Mennyit fizettetek az ügyvédnek ha simán megy minden?

Figyelt kérdés
Viszont az ügyvédem nem árulja el,hogy mennyibe fog ez kerülni.Az illeték az tudom,hogy 30e Ft.Nincs gyerek,és csak 1 tárgyalás lesz.Mennyibe fog ez kerülni kb?

2013. jan. 31. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az ügyvéd majd a végen mond egy arat. Minimum 50re számíts. Mondjuk nem is kellene ügyvéd, ha közösmegegyezes, megoldható átok volna nélküle is....
2013. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem értem miért kellett ügyvéd
2013. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kellett volna ügyvéd, hacsak nincsenek vagyonmegosztási problémák. Ismerősöm is ügyvéd nélkül intézte, pedig ott a férj eleinte nem is akart beleegyezni a válásba. Egyébként nekem 80 000 ft volt úgy, hogy az ügyvédnek fel kellett kutatnia az exemet, és két alkalommal is visszautazott hozzá, mire minden alá lett írva. (Ebben benne volt a 30 ezer ft illeték.)
2013. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tisztességes ügyvéd előre közli a körülbelüli díjat! Utólag már annyit kér, amennyit akar.
2013. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Közös megegyezésnél nem is kell ügyvéd...minek mentetek ügyvédhez? Ti is beadhattátok volna! Mivel ez az ügyvédnek potyapénz lesz,reméljed,hogy jó fej és nem nyúl le titeket nagyon.
2013. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Beadvány: 30.000,-

Nekünk a tárgyalásra amikor jön az ügyvéd, akkor egy óra 10.000,-. Ha a tárgyalás több mint egy óra akkor 15.000,-.

2013. jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért kellett ügyvéd,mert van egy kis hitel is,és a férjem csak így egyezett volna bele,amilyen önfejű.Nem mondta az árat,de nem is írt semmi meghatalmazást,ha sokat szeretne kérni,akkor én meg nem vagyok köteles neki adni akkor ezek szerint max.20e Ft-ot,mert 2szer voltam nála,megírni a közös megegyezést,egyszer közösen mentünk el hozzá aláírni,meg egyszer kell elmenni a tárgyalásra ami kb 15 perc lesz.
2013. jan. 31. 11:03
 8/12 anonim ***** válasza:

Tévedésben vagy, ha az ügyvéd küld egy számlát, akkor azt ki kell fizetni, nem döntheted el, hogy te mennyit vagy hajladó adni neki.


Ha elöre nem beszélted meg vele, akkor utólag már nem nicsn semmi beleszólásod.

2013. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
plusz 30.000,- ha a bíróságra az ügyvéd adta be a papírokat...
2013. jan. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ügyvéd rezsióra - díjjal dolgozik, tehát ahogy előttem is írták, a végén közli, állít ki róla papírt.
2013. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!