Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan Apuka, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan Apuka, aki nyert gyermekelhelyezési perben?

Figyelt kérdés
Hogy sikerült elérnetek, hogy a gyermek/-ek hozzátok kerüljenek?
2009. szept. 4. 00:49
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Be kell bizonyítani hogy az anya nem alkalmas a gyereknevelésre. Más esetben az anyánál marad a gyerek.
2009. szept. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Ritka,mint a fehér holló.Mindig az anya javára itélnek,akármit is bizonyít a férj.Még azt is nehezen fogadja el a bírónő,ha tanuk igazolják,hogy az anya alkoholista.Ha szeretője van,koszos-piszkos,pazarló,attól még ő az alkalmasabb a gyerekek nevelésére.
2009. szept. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem lehetne közös felügyelet nálatok? tényleg nem alkalmas a (ex)feleséged a gyerekek nevelésére? egy válásnál, ha már gyerek is van, mindkét félnek kötelessége azt nézni mi a jó a gyereknek, és nem azt, hogyan vághat vissza a sérelmeiért a másiknak, ha csak nem akarják, hogy a gyerek egy életre érzelmi roncs legyen, és nem szeretnék a jövőbe terápiára járnatni (elvált szülők gyerekeként írom,én átvészeltem némiképen épen, az öcsém viszont nem)
2009. szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehéz dió, az biztos. Be kell bizonyítanod, hogy az anya maximálisan alkalmatlan a nevelésre, veszélyezteti a gyerek fejlődését, életét. Itt nem az apa alkalmassága a kérdés, hanem az anya alkalmatlansága. Megbízható tanukat kell vinnie az apának és szuper ügyvédje kell hogy legyen.

Egyéb esetben, ha az anya alkalmas, akkor esélye nincs az apának, legfeljebb két gyerek esetén.

2009. szept. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én apukámnak a bíró mind három lányát neki ítélte.

Nem kellett tanú ahhoz,hogy az anyánk alkoholista.A bírónő csak velünk lányokkal beszélgetett el.Én akkor 10 éves,a nővérem 11,a húgom 5 éves volt..Tisztán emlékszem arra,hogy a bírónő mondta,hogy a testvéreket nem választják szét(persze hacsak a gyerekek nem akarják,mert az egyik az apánál míg a másik az anyjánál akar lenni),és figyelembe vette,hogy mi hova szeretnénk menni..(mind hárman aput választottuk)

2009. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

09:01-es vagyok!


Nővéreméknél két gyerek van és szét lettek választva, pedig mind a két szülő alkalmas volt.

2009. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mi már elég jó úton haladunk, csak az ítélethirdetés van hátra! :-)

A gyerekek nálunk szeretnének élni, és a szakvélemény is minket igazol!

Szóval van esély Apaként is, peig az exem nem alkoholista, vagy ilyesmi, csak képtelen normális érzelmi viszonyt kialakítani a gyerkőcökkel.

10, és 12 évesek,így szerencsére már számításba vették a véleményüket is!

2009. szept. 5. 02:21
 8/8 anonim ***** válasza:

unokatesoméknál is különválasztottá a gyerekeket

pedig az anyja egy ribanc

2 kissrác közül egyik anyukához másik apukához került

2009. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!