Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mível házassági szerződést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mível házassági szerződést írtunk, így mindent elvint, még a gyerek íróasztalát is, zuhanyrózát, fürdőkádat, ajtókat. Normális?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

Hát, ha erről szerződés van, akkor ehhez joga volt.


Fogalmam sincs mire megy vele, de valószínű eléggé felbosszantottad.

2013. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
Még szép:)
2013. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem a szerződés miatt vitte el, hanem amiatt, ami benne volt.Ha többet markolt, mint ami a szerződésben volt, mehet a feljelentés.
2013. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Azért ez finoman szólva is görénység ez a gyerekkel szemben!
2013. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ ha ez van a szerződésben akkor joga van hozzá, de te ezt miért írtad alá?

Oké én is házassági szerződés párti vagyok de nem egymás kisemmizés céljából.

2013. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Azért jó lenne tudni, hogy mi van a szerződésben és mit vitt el.

Mert nehezen tudok elképzelni egy olyan szerződést, amiben az van, hogy a ház falai a tied, az ajtók és a kád meg az övé.

2013. febr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

Ha a szerződésben ezek a dolgok is benne voltak, akkor jogos, és normális, mert joga volt hozzá! Az már egy másik kérdés, hogy a gyerekemtől nem viszem el azokat a dolgokat, amik a mindennapi normális életéhez elengedhetetlenek, még akkor sem, ha ehhez jogom van! Viszont ha ilyen apró dolgok is bele voltak foglalva a szerződésbe, akkor rosszul tetted, hogy aláírtad! Vagy Neked egy forintod sincs semmiben? Mindent "alád rakott a férjed?" Azért valami csak járna Neked is, nem?

De a konkrét válasz: nem, nem normális a férjed!

2013. febr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem azokat az embereket, akik aláírnak mindenféle papírt és aztán meg nem tudnak mit kezdeni a helyzettel.

Nézd meg és olvasd el a papírt! Senki nem fogja tudni ezt a kérdést itt a GYKn megválaszolni. Ha azt vitte el, ami benne volt, akkor nem tudsz mit tenni (esetleg lehet uzsorás szerződés alapján eljárást indítani, de ez egy hosszú procedúra), ha pedig nem azt vitte el, mehet a feljelentés.

2013. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem meg az a szánalmas, h a nő aláír egy szerződést, mert tudja, h majd a gyerekkel tudja zsarolni a férfit.

Ha olyan fontos a gyerek miért nem hagytad, h vigye a gyereket is?

Hiszen akkor most a gyerek normális körülmények között lenne....neked meg ugye ez a legfontosabb?

Kicsit érdekes a gondolkodásmódod nem?

2013. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Ti most komolyan a kérdezőt hibáztatjátok az idióta fillérb@szó párja helyett? Én nehezen tudok elképzelni olyan házassági szerződést, amiben tételesen benne van a zuhanyrózsa, de ha ilyen szarrágó exem lenne, én utánaküldeném a villanykörtét vagy vécéülőkét vagy hasonló filléres dolgot azzal, hogy "ezt ittfelejtetted, vazze"...
2013. febr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!