Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit akarhat tőlem? Csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? Csak én értem félre?

Figyelt kérdés

A szüleim pár éve váltak el, nem sokkal utána lett egy nevelőapám, akit először (előítéletes emberként) szemét perverz disznónak hittem, de aztán mondhatni ritka jó kapcsolatunk lett. Ha anyával veszekednek rólam/miattam, mindig az én pártomra áll, vagy ha nem néha kioktat, de amint anya elmegy egyből bocsánatot kér (nem tudom miért ha oka is van rá hogy leszúrjon).

Amúgy elnézi minden hülyeségem (mert elég sok van...), és sokszor már jobban tudok vele beszélni a gondjaimról/életemről mint a saját anyámmal , mert ő meg rendszerint az öcsém pártját fogja (pl ha csinál vmi hülyeséget amiről én nem is tudtam, az én hibám mert "nem mutatok példát neki"). Ennyire vészes lenne az egész?

Amúgy nevelőapám (szinte) saját gyerekeként szeret, és ezzel nincs is bajom, csak el ne vesse a sulykot! Eddig nem próbált "közeledni" hozzám de ki tudja? Nem biztos, hogy észrevenném... Beszélni nem merek erről vele mert tuti kiröhög.

Mit tegyek?

15/L



2013. febr. 6. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne képzelegj olyasmin, ami nincs! Örülj neki, hogy saját lányaként szeret és törődik veled. Ha bármikor is tett volna egy félreérthető mozdulatot, vagy mondott volna egy kétértelmű kifejetést megérteném az aggodalmad. De így?!
2013. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Semmit.

Amúgy tök rendes, hogy kiáll melletted, meg minden, de hogy el is néz neked mindent, az már arra vall, hogy rosszul nevel. Azt mondod, elnéz neked minden hülyeséget, amiből elég sok is van. Hát, az ilyen lányok fognak rúdon pörögni, mert neten árulni magukat. Te dolgod, ilyen is kell, de azért adnék egy pacsit a nevelőfaternak.

2013. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szárnyal ám a képzeleted! Nem történik semmi,te meg gyártod a mi lesz,ha...teóriákat! Remélem a jóember nem végzi börtönbe,az élénk fantáziád miatt!
2013. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Értem a gyanúdat...

Ha gyerekeként szeret, anyukáddal egy véleményen kell legyen gyereknevelés terén. Legalábbis előtted. Ő pótszülő, ne akarjon haverod lenni, mert mintha arra hajtana.

Ne engedd, hogy Anyukádat kibeszélje, Te se tedd. Ő nem a barátnőd, nehogy olyat fecsegj ki, amit később ellened fordíthat, megzsarolhat. Vannak dörzsölt férfiak, akik felnőtt nőket is átvágnak..Lása, anyukáddal jó a kapcsolatod, lógj rajta minél többet, érezze, bármivel próbálkozna, rögtön szólsz anyukádnak, hiszen jó a viszonyotok. Ne érezze magát biztonságban.

Ne beszélj vele baráti hangnemben, inkább túlzott tisztelettel, mint ahogy egy nevelőapának kijár.

Nem három, 5 lépés udvarias, hideg távolságtartás.

Most ennyi jutott hirtelen eszembe..

2013. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs le írás alapján..ha közeledne akkor észre vennéd..de ne nagyon reklámozd a teoriádat mert mire ki derül hogy semmi nincs addig ő 2 hónap elözetesbe lesz,ha meg van csak nem irtad vagy észre veszel valamit azonnal szolj anyudnak meg mindenkinek.
2013. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 11:08-assal.
2013. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy inkább Neked tetszik a nevelőapád? Mert sok ilyet hallani, hogy beleképzel mindenfélét a kislány a nevelőapa viselkedésébe. Kb mint férfi tanárok esetén. Mindenesetre ne lovald bele magad a teóriádba, hisz semmi jel nem utal arra, hogy perverz disznó lenne, Te viszont minél inkább ezt feltételezed, annál inkább találsz rá úgymond jeleket is. Valószínűleg csak azt szeretné, hogy jó legyen a kapcsolatotok, nem könnyű egy új családba kamaszok mellé beilleszkedni.
2013. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha valóban 15 éves lány vagy mi a frászt keresel iskolaidőben az interneten?

2. Miattad veszekednek anyád és a nevelőapád? Mégis miket teszel ( vagy nem)? Nem lehet, hogy anyádnak igaza van ?

3. Nevelőapád alapvetően persze, hogy elnézi a "hülyeségeidet", hiszen nevelni a jóanyádnak kellene, és a felelősséget is ő vállalja érte.

4. Hogyan akarsz egy - pusztán a fantáziádban felvázolt -helyzetben anyádhoz fordulni, ha előtte cinkosan összekacsintgattál a nevelőapáddal?

5. Ülj le anyáddal, és kérdezd meg tőle, hogy szerinte mik lennének a jelei a természetellenes közeledésnek. Egyébként meg ne fantáziálj.

2013. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért gondolsz ilyesmire, mert pontosan tetszelegni akarsz a nevelõapádnak, csakhogy az anyudat idegesitsd?
2013. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!