Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem a sógorom?...

Mit akarhat tőlem a sógorom? (beszólást kritizálást nem kérek ha nem tetszik valami menj másik kérdéshez)

Figyelt kérdés
már van 2 gyermekem az öccsétől neki most terhes a párja a második babával.már egy párszor voltunk eggyütt de már ez régebben volt mikor még én vagy külön voltam a páromtól vagy rosszban voltunk(tudom nem mentség) és most megint irogat nekem hogy rég beszéltünk meg ilyenek már több mint fél éve kisebb nagyobb megszakításokkal de válaszolok is!ha meg megkérdezem tőle mit akar tőlem mindig azt mondja :nem tudom!de viszont én sem tudom mit akarok valamilyen szinten szeretem de nem nem hagynám el értem a párom!segítsetek mert meg őrülök??!
2012. aug. 22. 23:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
szenvedj tovább, megérdemled
2012. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Mit akarna? Amit ezelőtt.
2012. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
elso valasszal egyetertek. es bizony lesz itt meg szenvedes boven. meg csak most kezdodik
2012. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Du.gni akar, mi mást?
2012. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Az, hogy nem vagytok normálisak, de ez a ti bajotok.

Vallj be mindent a férjednek, ő a feleségének, máris "meg van oldva" a probléma. Csak szegény gyerekeket sajnálom.

2012. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

#6


Tehát tagadod hogy r*banc vagy?Akkor ez mi?:


"már egy párszor voltunk eggyütt de már ez régebben volt mikor még én vagy külön voltam a páromtól vagy rosszban voltunk(tudom nem mentség) "


Itt lényegében bevallod hogy r*banckodtál akkor most hogy is van ez?És még te vagy felháborodva?Ez tényleg így van még a legnagyobb r*banc se vallja be hogy r*banc :D

2012. aug. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Tény és való rettentően csúnya dolgot művelsz/műveltél, de nem ez volt a kérdés. Hogy mit akar tőled azt csak ő maga tudhatja, de én a helyedbe inkább messziről elkerülném a vele való bármiféle kapcsolatot.
2012. aug. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, a kérdésedre a válasz roppant egyszerűnek tűnik, laza kapcsolatot - valószínűleg otthon szex-hiánya van a terhesség okán, ennyi.

De ne mondd már, hogy erre nem jöttél rá magadtól is...

2012. aug. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Kíváncsi lennék,hogy nézel a párod szemébe? Egyáltalán övé mind a két gyerek?

Szexet akar,te meg itt előadod a segghülye tyúkot,hogy vajon mit akar,közben meg viszket a lyukad.

Egy ordas kurv@ vagy-de ezt te is tudod. A kérdés már csak az,hogy lesz-e gerinced odaállni,bevallani a férjednek és megszakítani a kapcsolatot a sógoroddal vagy továbbra is így rühes cafka leszel?

2012. aug. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Az írás stílusából tényleg nem vágjátok, hogy egy unatkozó kamasszal van dolgunk?
2012. aug. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!