Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek megcsal a ferjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a ferjem?

Figyelt kérdés
roviden arrol lenne szo hogy a ferjem az este amikor haza jott es el ment furodni a telefonja a konyha asztalon maradt es kapott egy sms-est amiben azt allt hogy hivj miutan tudsz beszelni......es vissza hivtam azt a szamot az en telefonomrol es egy noi hang volt,a ferjemnek nem szoltam semmit es az sms-t is ki toroltem hogy ne lassa hogy en mar el olvastam...azota csak ezen jar a fejem hogy mi van ha megcsal.....szerintetek?
2013. febr. 25. 16:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
54%
Annyi biztos,hogy elég furcsa ez az sms,és gyanúra adhat okot.Tegyél fel a férjednek keresztkérdéseket,puhatolózz Nála,kérdezősködj.Ebből valószínűleg rájön majd,hogy sejtesz valamit.Nyilván ezután vagy óvatosabb lesz,vagy őszintébb,mindkettő benne van a pakliban.
2013. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
100%
legalábbis jó úton van affelé ... az ő telefonjáról kellett volna visszahívnod, ha biztosat akarsz tudni, aztán szépen megbeszélni a hölggyel, hogy milyen üzenetet adhatsz át a férjednek ... aztán erről nem szólni a férjednek ... és másnap nagyon figyelni hogyan jön haza, hogyan viselkedik (férfi vagyok)
2013. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 A kérdező kommentje:
igen de ha rakerdezek akkor meg ovatosabb lessz es soha nem fogom igy rajta kapni
2013. febr. 25. 16:34
 4/86 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem megcsal. Ez a "ha tudsz beszélni" tipikusan arra utal, hogyha Te nem vagy a közelben és nem hallod, akkor hívja fel a nőt, hogy nyugodtan beszélhessenek.
2013. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
22%
Lehet megcsal, lehet nem. De miért olvastál bele az sms-be?
2013. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
83%
Én felhívnám a nőt egy ismeretlen számról.
2013. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
37%
Ahelyett hogy gyk-n kérsz életvezetési tanácsokat mi lenne ha megkérdeznéd tőle? Amúgy elég gerinctelen dolog hogy a telefonjában turkálsz. Ha ennyire bízol meg benne akkor meg a kapcsolatnak amúgy is annyi.
2013. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
42%

...vagy születés, névnapi meglepit szervez Neked, amibe bevont egy nőt. Sok oka lehet, de azért járj nyitott szemmel. Ha észreveszi, hogy gyanakszol, még óvatosabb lesz,

nehezebben bukik le.

2013. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim válasza:
86%
A nők megérzik az ilyet. Bizalmatlan voltál és nem véletlenül! Ez is csak azt bizonyítja, hogy már amúgy is sejtetted(lehet hogy csak tudat alatt)hogy megcsal!
2013. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyerekek én megmondom őszintén, én odaállítanék elé a számmal és rákérdeznék, hogy ez ki! De nem mondanám , hogy tudom, hogy egy nő, hanem megvárnám, hogy mit válaszol!
2013. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!