Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem megcsal valószínű....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsal valószínű. Félreérthetetlen sms-eket találtam a telefonjában teljesen véletlen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy közös 8 hós kislányunk.Idáig semmi probléma nem volt a kapcsolatunkban.Talán a gyerek miatt kicsit hanyagoltam.Ő persze tagadja az egészet és hazudozik.Már a válás is megfordult a fejemben,mert többé nem tudok bízni benne.
2009. nov. 26. 15:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%

Véletlenül nem talál senki félreérthetetlen sms-eket!

Ha megcsal, válj el. Csak a gyerek miatt ne maradjatok együtt.

2009. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%

En nem vagyok a hirtelen dontesek embere...nyilvan most eleg nyugtalan vagy a dolog miatt, de ez valoszinuleg igaz lehet a ferjedre is, elvegre tudja hogy te tudod. Nyilvan nagyon keves az informacio az egesz szituacioval kapcsolatban, de en valoszinuleg nem dontenek meregbol, mert egy hazassag komolyabb dolog ennel es igazan meger nehany komolyabb beszelgetest. En a magam reszerol nem hiszek a sirig tarto husegben meg ha szep is lenne egy tundermeseben elni, ugyhogy mindenki megerdemel egy masodik eselyt. A bizalom torekeny dolog, de visszaalithato, ha a ferjed kemenyen dolgozik az ugyon. Elkepzelheto, hogy az egesz csak egy artatlan 'kis' felrelepes aminek nehany honapon belul igy is-ugy is vege lett volna ugyhogy a tortenet melyebb ismerete nelkul nehez itelkezni.

En minden esetre adnek idot a dolgoknak es a ferjurad viselkedese alapjan dontenek...egy kicsit kesobb, mert az ido nagy gyogyito mester.

2009. nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Valószinűleg nem is fogja bevallani, főleg ha mondtad neki, hogy bizonyitékod is van rá, és akkor is tagad. Neked kell eldöntened milyen életet szeretnél élni, de nem számithatsz túl sok jóra. Nekem hasonló esetben mindig az lebegne a fejem felett, hogy biztos megint meg fog csalni... Az elvesztett bizalmat pedig nem hiszem, hogy vissza lehet szerezni. Nem értem, hogy képesek erre a férfiak, főleg igy hogy kisbabátok van. Ez az egyik legmegalázóbb dolog amit tehetnek egy nővel. Eldöntöttétek, hogy szeretnétek babát, KÖZÖSEN felnevelni, nyugodt, szép családi életet élni, erre ő kockára tette az egészet egy (vagy több) numeráért! Nagyon sok erőt, és kitartást kivánok neked, és bárhogyan is döntessz csak magadat és a babátokat nézd!!!!
2009. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
38%
Nem hiszem, hogy létezik olyan házasság, ahol egyik fél sem csalja meg soha a másikat. Egy megcsalás miatt elválni hülyeség, szerintem. A rendszeres megcsalás, az elhanyagolás, elhidegülés már más tészta, de szerintem ne cselekedj elhamarkodottan.
2009. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt gondoltam pár napja! olyan sms-ek voltak a férjem telójában, hogy akarod e ezt a kapcsolatot, meg hoy érzed magad a tegnapi nap után. Én sem láttam a dühtől, nagyon pipa voltam. A férjem persze tagadott, de nem hittem neki. FElhívtam a csajt, teljesen normális volt. Elmondta, hogy neki is családja van, és a wiwen van az a csajok és pasik alkalmazás, ott "találkoztak". Azt mondta a nő csak wiwen leveleztek, meg néhány sms, de soha nem találkoztak, pláne nem feküdtek le. És én hiszek neki. Belegondoltam, hogy nem is lenne a férjemnek ideje megcsalni, mert vagy itthon van, vagy dolgozik, de onnan mindig pontosan jár haza, és nem dolgozik csajokkal. Az smsek eléggé félreérthetőek voltak, de azt mondta a nő, hogy csak flörtöltek egymással, mert neki is jól esett, hogy vki mond neki pár jó szót, meg a férjemnek is (mostanában nagyon sokat balhéztunk és bántottuk egymást)
2009. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
68%

Csábítsd vissza!!! Lepd meg egy hangulatos estével. Gyertyafény, szexis fehérnemű stb. Én ezt csináltam 2 hete és mondhatom nagyon jól esett neki. Pedig nem csal meg. Nekünk is van egy 10 hónapos babánk és mi is fáradtabbak vagyunk, de soha-soha nem szabad csak a gyerekre koncentrálni.

Ha elhanyagoltnak érzi magát, persze hogy megfordul más után is, hátha máshonnan kap egy kis figyelmet!

Ne Add Fel!!! :) :)

2009. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Ha elhanyagoltad, akkor hozzad helyre a hibádat. Ha nem fontos neked, akkor hagyd el.
2009. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
42%

"hogy bizonyitékod is van rá,"


Néhány sms semmire nem bizonyíték.Egyébként eszembe sem jutna a párom telójába turkálni..

2009. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg a férjeddel kéne leülnöd,nem itt idegenek véleményére adni.
2009. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
69%

16:21 te akkor miért vagy itt? Neked meg nem kellene írni.


A pároddal leülsz s megbeszéled sms-t. Lehet helyre hozni ezt, csak türelem, megértés kell. Kérdezd meg hogy miért vannak ott, s milyen céllal íródtak. Te ezt hogy látod?

2009. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!