Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha nem fizet gyermektartást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fizet gyermektartást és a mostani feleségével közös a házuk, a végrehajtó elárverezheti a házukat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Be is sz*rnék ha vennék az urammal egy házat közösön és gyerektartás ellenében elszednék... Esetleg azt szeretnéd elérni,hogy elvegyék?
2009. szept. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem, hanem hogy kapjam a gyermektartásdíjként megítélt összeget! Már a végrehajtónál van az ügy, ezért kérdeztem.

Sejtem, a te férjed nem fizet senkinek gyermektartást........

2009. szept. 14. 14:31
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
én nem halottam még olyanról,hogy ilyenkor a gyermektartási díj miatt elvennék a házukat.
2009. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok,és képzeld,hogy fizet és a végrehajtó is volt nálunk... Elszedni a házat nem fogja,de az állam megelőlegezi neked... Lehet a feleség nevén van a ház,így neked semmi közöd hozzá...
2009. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nekem akkor sincs közöm hozzá, ha közös a ház! Csak tudod elég nehéz 40000 ft-ból megélni, kisgyerekkel! Érdekel (szerintem jogosan) mikor kapom meg a pénzt ami jár. A végrehajtási papíron az áll, hogy: bárhonnan fellelhető vagyontárgyon végrehajtható, tudomásom szerint más nincs a nevén, bejelentett munkahelye sincs.
2009. szept. 15. 13:29
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem. max eladadhatják velük, és a feléből kapnád a gyerektartást, ha közös a ház. ha télleg ilyen rosszul éltek, nem kéne beszélned a feleségével? talán meghatja a történet, de először beszélj apával, hass a lelkére ha eddig nem tetted meg. esetleg engedd többet látni a gyereket, talán fizetni fog. de ne fenyegesd őket a ház elárvereztetésével mert azzal nem jársz jól. nincs bejelentett munkahelye? akkor nincs miből hivatalosan vonni a pénzt, és ha ezután sem lesz akkor mit csinálsz? értelek téged de ne fejjel a falnak! azt én is hallottam, hogy megelőlegezi a bíróság, de ha nincs bejelentett munkahelye akkor nem tudom mi van.
2009. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem beszélünk 2 éve, mióta 7 év után 9 hetes terhesen (tervezett volt!!) egyik napról a másikra itthagyott........a mostani feleségéért........
2009. szept. 16. 20:48
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fizet tartásdijat,akkor én elmennék a soros ügyészhez és feljelenteném,mert a tartási kötelezettség elmulasztása büncselekménynek számit.Akkor felgyorsulnának a dolgok.Kiszáll a rendőrség,s ha nem akar fizetni lecsukjákAz állam igaz megelőlegezi a tartásdijat,de lefogja vonni tőle kamatokkal együtt.Árverezhetik,de ki vesz meg olyan ingatlant,ami esetleg fél,a másik tulajdonost ki nem lökheti,közös.Senki sem dob ki pé nzt úgy,hogy ne tudja használni.
2009. szept. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismét az elő vagyok!

Nekem a párom suliba járt,úgy ítélték meg a tartásdíjat,hogy nem volt semmi jövedelme,mondjuk neki a nevén sem volt semmi. A végrehajtó kiküldték,hogy felülvizsgálja,hogy tényleg nincs e a nevén semmi. És akkor megelőlegezte az állam. Miután munkát talált,fizetnünk kellett vissza a megelőlegezett összeget havonta. végrehajtónak is tartoztunk...

2009. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
Te valójában csak bosszút akarsz állni. Valószínűleg ő is tudja, azért nem fizet.
2009. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!