Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen indokból válhatok el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokból válhatok el?

Figyelt kérdés
Meguntam a csajom, de nem tudok lépni.

2013. márc. 15. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A csajodtól nem kell elválni. A feleségedtől meg indok nélkül is elválhatsz. Mi esett a lábadra?
2013. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gelazso ***** válasza:
100%
elöttem szolónak teljesen igaza van, hajrá
2013. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell indok, elhidegültél és kész. Ha neki is elege van belőled, akkor az a legegyszerűbb: a bíróságon annyit kell csak mind a kettőtöknek, hogy az okokat nem akarjátok feltárni. Ennyi.
2013. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
valasi szandekbol, de ha nem vagy hazas, akkor nem kell elvanod, csak szakitanod. ha unod a csajod, akkor mondd meg neki, hogy nem mellette kepzeled el a jovot/sajnalod, de ugy erzed egyutt nem megy/meg elni akarsz. ja! es majd ne felejtsd el hozza tenni, hogy jobbat erdemel nalad (najo, ez csak ilyen random szakitos duma, nem muszaj, hanem szivbol jon.)
2013. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

gah!

"ha_nem_szivbol jon."

a valasi szandek - na olyan sincs, csak viccbol irtam, csak mar kevesbe kifejezo az irasom, igy "reggel".

2013. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!