Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idő múlva válhatok el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő múlva válhatok el?

Figyelt kérdés
November végére megvan az időpont a béke tárgyalásra. Arra lennék kíváncsi, hogy ez milyen gyorsan zajlik le. A gyerekeim valószínűleg hozzá kerülnek.. de nem szeretném, hogy így legyen. A ház is kérdés még.. 10 évet lehúztam vele mindenünk megvolt és erre bejelentette, hogy elhidegültünk egymástól. Most a főnökével szoktam látni együtt.. Már akkor is közel álltak egymáshoz amikor még együtt voltunk. 31 éves vagyok és van egy 20 éves csajom akit nagyon szeretek de nem szeretném ha belekeveredne. Minnél előbb túl szeretnék lenni a váláson, hogy vele lehessek :) Meddig fog szerintetek tartani még ???
2010. okt. 13. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egyeztek, akkor addig, amíg meg nem oldódik a kérdés.
2010. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lenne ha közös megeggyezéssel válnátok. Mert ha nem, akkor a válásotok még jövő évben is eltarthat. Próbálj meg a békéltető tárgyalásig beszélni vele, mert a békéltető tárgyaláson közölni fogják veletek, hogy a következő tárgyalás már a vagyoni megosztás lesz, addig össze kell írnotok a vagyonotokat kinek, mi jár.És ha valóban megtudtok egyezni mindenben, a gyerek elhelyezésben is, akkor a következő tárgyalás már a válóperes lesz, és csak egy. De szerintem ez évben már nem kerül sor a véglegesítésre.
2010. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bolints ra mindenre, akkor hamar lezajlik minden.
2010. okt. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. A gyerekek majdnem biztosan az anyához kerülnek, ez ellen nem érdemes hadakoznod, hacsak nem olyan az életvitele, hogy káros rájuk nézve (alkoholisa, drogos, hivatásos prosti - a megcsalás, szeretötartás nem ok).

2. Vagy meg tudtok egyezni a vagyonmegosztásban IS, vagy esetleg külön pert indits emiatt, mert különven a végtelenésgig húzodik az egész.

3. HA CSAK a válást akarod, és meg tudtok egyezni, akkor 2 tárgyalással megvan, ha viszont valamiben is nem tudtok megegyezni, akkor több év, mire a biróság dönt.

2010. okt. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs megegyezés, akkor 2-3 évig is elhúzódhat.
2010. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm, a békéltető tárgyaláson vált el 45 perc alatt. Azt mondja, hogy mindenre rábólintott. Én nem tudom, hogy képes lennék erre, mert 23 évesen Felépítettem a házamat ahol éltünk.. Most kőkeményen meg kell dolgoznom érte, hogy az enyém maradhasson a ház. Ráadásul a 20 éves csajom most mondta nekem, hogy szerelmes belém.. Nem akarom megbántani, de ezzel még egy "gonddal" több. Rendes csajszi meg segítő, de jobban járna ha keresne magának egy korban hozzáillőt, mondtam neki is. De azt mondta, hogy neki nem kell más. Nem értem, miért ragaszkodik ennyire hozzám. Az exem-el tuti, hogy nem tudunk beszélni.. Akkor hív, ha a gyerekeket vihetem el, vagy ha pénz kell neki..
2010. okt. 18. 17:51
 7/12 anonim ***** válasza:
dobd ki a 20 éves csajt, ha nem akarod hogy még ő is lehúzzon pénzzel. ne legyél már hülye.
2010. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Félre értetted! Nem az új csajom húz le pénzzel, hanem az exem szeretne ! A 20 éves csajnak van munkája és egy albérletben él. Elég talpra esett ahhoz képest, hogy 20 éves. De nem akarom megbántani azzal, hogy én nem vagyok szerelmes belé még.. Hangsúlyozom MÉG.
2010. okt. 18. 23:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Na ne hülyéskedj már, hogy képzelted mégis, hogy TE akarod gyakorolni a gyermekfelügyeleti jogot? A 20 éves csitriddel, aki maga is épp hogy nagykorú lett? Felejtsd ezt el, egyértelmű, hogy a gyerekek az anyjuknál maradnak.
2010. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te is komoly férfi lehetsz, ha az új partneredet a "csajodként" emlegeted. Meg mi ez, hogy MÉG nem vagy szerelmes? Hülyeség. Az ember vagy érzi, hogy megfogja-e valaki annyira, hogy mér az elején lepni kezdi az agyát a lila köd vagy nem. Ne arra használd fel ezt a szerencsétlen csajt, hogy a nejedet bosszantsd azzal, hogy 20 éves babád van, mert eléggé kilóg a lóláb.
2010. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!