Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Félreléptem, két hét múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreléptem, két hét múlva esküvő, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Négy éve vagyunk együtt, nagyon szeretem őt. Sajnos egy hónapja újra találkoztam életem első nagy szerelmével, akivel azelőtt évekig szerettük egymást de külföldre költözött, én fiatal voltam ahhoz hogy vele menjek, ezért megszakadt a kapcsolat. Két hete pedig ugye megtörtént az eset...nagyon jó volt vele, most úgy érzem hogy megbolondulok érte. Viszont tudom, hogy mostani párom imád engem, egy biztos pontja az életemnek...csakhogy őt soha nem fogom olyan lángoló szerelemmel szeretni, mint az exemet. Exem nemsokára visszamegy Londonba és feltette a nagy kérdést, hogy vele tartok-e? Nem tudom, mit tegyek, furdal a lelkiismeret is, azóta alig aludtam valamit. Párom azt hiszi az esküvő miatt aggódom ennyit. Most itt alszik mellettem és megszakad érte a szívem....bár tudnám őt úgy szeretni, mint az exemet.... 25/N
2013. márc. 17. 23:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
79%

Jaj, alig alszol? Szegény, igazán sajnállak, nehéz lehet most neked. A vőlegényed szerencsés, hogy neki majd csak azt a megaláztatást kell átélnie, hogy esküvő lefújva, akivel az életemet képzeltem el, inkább összejött az exével. Szerintem majd két sör között eszébe jut majd, hogy szegény nő, milyen keveset aludhatott ezekben az időkben!

Hagyd ott, jobbat érdemel.

2013. márc. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
77%

mond el a dolgot a jelenlegi párodnak.


1. nincs értelme úgy hozzámenned, hogy nem tiszta szívvel szereted, a másikba vagy szerelmes, ez egyértelmű. ha a párodat szeretnéd, akármi történt is a múltban, nem feküdtél volna más pasi alá, akárki legyen is az!

2. remélem kidob a párod mert meg is érdemled.

3. ha már gerinctelen módon megcsaltad, legyen merszed bevallani, így kereshet magának olyan lányt aki tényleg szereti és hűséges hozzá.

2013. márc. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
94%

Én a véleményemet megtartom magamnak, nincs értelme szidni vagy pocskondiázni téged, mert talán meg sem értenéd.

Viszont tanácsot adhatnék.

Ha képes voltál megcsalni a vőlegényedet akkor tudod a választ is a lelked mélyén. Sosem szeretted igazán, csak kényelmes volt.

Ha hozzámész, pár év múlva úgyis elválsz tőle.. Inkább legyél vele őszinte. Mond el a vőlegényednek hogy 2 héttel ezelőtt lefeküdtél életed szerelmével, és hagyd a döntést rá..

2013. márc. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
87%
Menj vele. Mért maradnál? Mert gyáva vagy bevallani a vőlegényednek? Egyébként olvasd vissza, csak saját magadról írsz, de arról egy szót sem, hogy a párodnak ez milyen lehet majd, ha megtudja. Csak arról, hogy neked megszakad a szíved. Mindjárt meg is sajnállak..
2013. márc. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
57%

Ajj ne legyetek már ilyenek vele. A szívének nem tud parancsolni az ember, nem mondhatja meg, hogy mit érezzen és mit nem.

Viszont tényleg elég nagy trébe keveredtél :S


Én a helyedben nem tudom mit csinálnék, szerintem gyáva lennék, ahhoz, hogy lemondjam az esküvőt és bíznék abban, hogy ez csak egy fellángolás és elfog múlni hamarosan. De ott van az, hogy mivan ha mégsem.


Hiszek abban, hogy mindennek meg van a miértje. Meg van az oka annak, hogy miért pont most bukkant fel az életedben újra az exed. Ha nem vagy szerelmes a párodba akkor ne menj hozzá pusztán sajnálatból, meg mert egy biztos pont az életedben.


Nagyon sajnálom a párod. De téged is őszintén, mert tudom, hogy milyen egy rohadt szar dolog ez. Éltem már át én is hasonlót és igen én is a kapcsolatban ragadtam inkább,sőt még mindig benne ragadok, és itt van lassan egy éve a fejemben, hogy mi lett volna, ha mégis a másikat választom. Lehet boldogabb lennék??


Remélem helyesen döntesz. És kívánom, hogy ha két hét múlva esküvőre kerül a sor, akkor miközben mész az oltárhoz ne az exedre gondolj, és arra, hogy mi lett volna ha...

2013. márc. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
93%

Egy régi ismerősöm pontosan ezt csinálta. 1 hónappal az esküvő előtt lefeküdt az első nagy szerelmével. Ő nem bírt a vőlegénye szemébe nézni utána, és túlságosan bele habarodott újra a régi pasasába így mindent elmondott a vőlegénynek. A vőlegénye szakított vele, és az esküvő törölve. Az ismerősöm meg boldogan költözött le Debrecenbe a pasasával.. Alig 2 hónappal később meg sírva jött vissza hogy a nagy szerelme végi hülyítette mint anno annak idején. Mégsem volt tökéletes a kapcsolatuk.


Nem azt mondom hogy veled is ez fog történni, de ha képes voltál egy kérdést kiírni ezért akkor tuti nem leszel képes végig játszani az egészet.. Legyél inkább őszinte, és bízz abban hogy helyesen cselekszel amikor elfogadod az ex által felkínált lehetőséget..(csak nehogy két szék közé ess te is)

2013. márc. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
35%
Páromat is ugyanilyen aljas pofátlan módon csalta meg a volt nője. Egyszerűen félredugott mellette, de párom megbocsátott neki, aztán jöttem én a képbe: úgy kivágta a francba a k*rvát értem, hogy csak úgy nyekkent. Próbálta magát azóta szó szerint térden csúszva visszakönyörögni, de szegény zárt kapukat döngetett. Ezt elb*sztad, szó szerint. Akkor kaptál volna az agyad helyére, amikor az exed lehúzta a bugyidat. Nem tudlak sajnálni, bocs.
2013. márc. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
89%
Ezért nem kell ló helyett szamarasat játszani és azért lenni valakivel, mert imád meg biztos pont, meg jó ember, meg bla bla. Húzzál kifelé az exeddel Londonba, a vőlegényed is megtalálhatja az igazi párját. Nem egyértelmű, hogy nem vagytok egymáshoz valók??
2013. márc. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
68%

Szia, én nagyon sajnállak téged is meg a vőlegényedet is.

De gondolj bele, négy éve vagytok együtt, az exed elment, és most is el fog menni.Lehet, hogy a távolság megszépíti a kettőtök dolgát, és el is hiszem hogy életed szerelme volt, de az elmúlt. Szed össze magas, gondolom az elmúlt 4 évben boldog voltál, máskülönben nem jutottál volna idáig vele,hogy hozzámenj. Ne dobj fel mindent egy viharért, egy fellángolásért, nem tudhatod mi lesz belőle, és a végén megbánod. Lehet hogy az exed jobban szeretted mint a vőlegényed, de attól még őt is szereted, és lehet boldog házasság a a"legnagyobb" szerelem nélkül is.

És ne mondj el neki semmit, ez maradjon a Te titkod, amire néha jó lesz visszagondolni, ha már megöregszel :)

2013. márc. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
77%

Nekem még 6 hónap van az esküvőmig, 2 éve és pár hónapja vagyunk együtt. De amióta Vele vagyok nincs más az Életemben. Nekem is volt egy párom előtte, akit nagyon szerettem, akivel nagyon fájt az elválás, de úgy sosem szerettem az exem, mint azt a férfit, akihez most készülök hozzámenni.

Ha valakit jobban szeretsz, mint azt, akivel készülöd az egész Életed örökre összekötni, akkor teljesen logikátlan és felesleges házasságot kötni. A házasság ugyanis egy komoly, felelősségteljes és visszafordíthatatlan dolog.

Oké, ciki lenne lemondani, de az még nagyobb ciki, hogy a világ legkomolyabb, legmeghatározóbb szövetségét, kötelékét nem a legkomolyabb, legőszintébb szándékból kötöd meg.


Szerintem nem vagy érett erre a házasságra, mert a szíved nem tisztán a leendő férjedé.


24N

2013. márc. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!