Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elveheti tölem az apa akár az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveheti tölem az apa akár az egyik gyerekemet is?

Figyelt kérdés
Élettársi kapcsolatban éltem 12 évig van két gyerekünk(10,11évesek),a végére teljesen megromlott a kapcsolat.Az apa szinte sose dolgozott(csak alkalmi) írástudatlan,mindig kölcsönökböl éltünk és még sorolhatnám.... és besokaltam elköltöztem a két gyerekkel együtt a szüleimhez.Nem sokra rá összeismerkedtem a jelenlegi párommal el is költöztünk albérletbe és született egy közös gyeremekünk is.A párom ugyanugy szereti a fiaimat mint a sajátját,dolgozik folyamatosan.Én gyesen vagyok soha nem ittam nem drogoztam stb.a gyerekek rendesen elvannak látva.egyetlen bünöm h lépni mertem egy nem müködö kapcsolatbol.amikor mondtam probálj munkát keresni.Ő prostikkal akart foglalkozni ..h majd ebböl pénz lesz :S amikor azt mondtam változz...elkezdett inni és nyugtatokat szedni.tehát elegem lett.a gyerekekhez nem jön csak ha ök mennek akkor találkoznak.segiteni semmivel nem segit(de magára teli) pedig megigérte.Én ebbe bele untam és gyerektartást szeretnék most lesz a gyerekelhelyezés .kitalálta h majd ö elveszi tölem az egyik fiut.de csak akkor jutott ez eszébe amikor megkapta az idézést.van esélye szerintetek?
2013. márc. 22. 09:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A bíróság tudni fogja, hogy nem látogatja rendesen a gyerekeket (kvázi nem kíváncsi rájuk), és hogy nincs állandó munkája. Ilyen körülmények mellett nincs esélye, hogy megkapja akár csak az egyik gyereket is.
2013. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs esélye.

Főképp hogy ekkora gyerekeket már meghallgatnak,és ők biztos nem az apjukat fogják preferálni ha jól gondolom.

2013. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Semmi esélye sincs! Csak fenyeget téged, mert mást nem tud tenni.
2013. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nincs esélye. A bíróságon el kell mondani mindent, és így tuti nem ítéli neki egyik gyereket sem a bíróság. Főleg, hogy nagyon valószínűnek tartom, hogy a gyerekek is veled akarnak maradni...
2013. márc. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A sértett emberek nagyon tudnak ám szavakkal fenyegetőzni, de olyan mint a szappanbuborék. Hamar szétpukkan.

Nem kell aggódnod. Ha a gyermekeidnek megfelelő életkörülményeket biztosítottál (a leírásod alapján igen) akkor nálad maradnak.

A bíróság nem a szülők hanem a gyerekek érdekeit nézi. Így nagyon ritka alkalommal szokták a gyerekeket szétválasztani (általában akkor ha mindkét szülő és a gyerek is közösen megegyezik ebben)

Arról nem is beszélve, hogy az exed mivel fog a bíróságon érvelni? Hogy tartja el?? Dolgozni megy?? Ha eddig nem tette, szerinted most megteszi?? Az alkalmi melók a strici ábrándok édes kevés lesz hogy megkapja az egyik fiát..

Szóval ne aggódj , nem lesz semmi baj.

2013. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen, hogy a testvéreket szét válasszak.
2013. márc. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha írástudatlan nem hiszem h lesz egy ügyvéd is akivel zöld ágra fog vergődni, esélytelen. Hivatkozhatsz arra is, h még az ellenőrzőjét se tudja aláírni a gyereknek, teljesen alkalmatlan.
2013. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ááááá semmi esélye, nyugi. Ha ez tényleg igaz, akkor nem fog beigazolódni a félelmed.
2013. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
a nevét megtanitották vele de kb ennyi.a fiuk persze velem akarnak maradi.eddig is mindig én foglalkoztam velük.háztartás minden melett nekem mondták a fiuk any mennyünk focizni pecázni stb...mert a kedves apjuk csavargott-üzletelt-vagy ha véletlenül hivták akkor dolgozott-fünyirás ,ásás stb...-tehát én voltam apa anya egy személyben.a párom egy éve vagyunk együtt többet foglalkozott idáig a fiukkal mint a saját apjuk mindeddig.ja és az a kifogás azért nem jön a fiukért mert nem akarja látni a párom meg engem hozzá teszem egy utcával lakik arrébb.persze hogy a gyerekek megtudták h mit akar az apjuk ezek után nem is akarnak és nem is járnak hozzá,persze ö se jön pedig nap mint nap itt megy el a ház elött.szóval egy link alak.
2013. márc. 22. 10:29
 10/20 A kérdező kommentje:
persze minden igaz nincs értelme hazudnom.
2013. márc. 22. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!