Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ment már azért tönkre kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ment már azért tönkre kapcsolatotok, mert nem volt egymásra időtök? És a szerelem nagy volt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen, úgyhogy ezért simán tönkremehet egy kapcsolat. Nekem ilyenben nem volt részem szerencsére.
2013. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerencsére ilyen még nem történt velem. De ahogy az első is írja, arra van ideje az embernek, amire akarja, hogy legyen. Ha az egyik fél az idő hiányára hivatkozik, akkor ott már igen nagy a gond...
2013. márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk egy váláson mind a ketten, reggeltől-estig dolgozunk, nem élünk még együtt. Nekem ott a gyerek, akit este fürdetek, mesélek, elalszik. Utána tudunk igazából kettesben lenni. Addigra már én is néha bealszom. Reggel korán kell kelni. Ez minden nap. Hétvégén néha tudunk többet együtt lenni. Bírtam egy darabig ezt a nem alszom dolgot, nagyon szeretem, de mostanában elfogyott az energiám. Nagyon megértő, szeretjük egymást nagyon. Csak félek, lelkiismeretfurdalásom van, mert nincs energiám.
2013. márc. 28. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ez az "arra van időd, amire akarod" klisé csak egy szintig érvényes. Nő vagyok, napi 8-12 órát dolgozom, vállalkozó vagyok, és komoly, felelős munkám van.

A munkahelyre beérés plusz hazaút kb. másfél óra naponta. Ha optimisták vagyunk, mondjuk 9-13 óra megy el ezzel. A maradék megoszlik a párom, az édesanyám, a külön élő édesapám, és heti két mozgás közt. Barátok kb. esélytelen, hogy beleférjenek...mégis mikor? Az egyik kisgyerekes, este sem ő nem tud kimozdulni, sem én nem telepedhetek rá fél éjszaka a családra, a másik agglomerációban lakik, mire én végzek, kb. már közlekedés sincs, hogy ha bejön Bp.-re, haza tudjon menni, vagy ha én kimennék hozzá, akkor haza tudjak menni... Ők ketten megértik, így megmaradt a barátság.


A párom elég jól bírja az iramot, amikor vele vagyok, akkor ott vagyok 100%-ban, és minden percet élvezünk.


De nagyon érzem, hogy kevés idő jut a szeretteimre, a munkaváltás meg nem játszik, mert ez is csoda, hogy van.

2013. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!