Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok, ti hogy álltok a duci...

Srácok, ti hogy álltok a duci lányokkal? Kinek mi a véleménye? Volt már kapcsolatotok egy telt lánnyal? Ha igen, milyen volt?

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 22:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Hát őszintén szólva még nem volt kaocsolatom.Nekem általában a soványabb illetve normál test alkatú lányok az eseteim.Ha van egy kis háj az még nem túl nagy gond,de ha valaki kövér akkor azt nem tudom vonzónak találni sajnos.

17/F

2013. febr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Én ugyanígy vagyok ezzel, mint az előttem szóló, bár szerintem a maxiumum, ha egy nagyon pici háj van a csípője környékén, de tényleg csak pici és ez is határ eset.
2013. febr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Az előző vagyok, 14/f
2013. febr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Én csakis kizárólag duci lányt tudok elképzelni magam mellett. Kövezzetek meg, nekem ilyen az ízlésem, bolondulok a duci lányokért :)
2013. febr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
#4: Úriiisten... ezt most nem mondod komolyan???
2013. febr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Igen, teljesen komolyan! :)


/Négyeske voltam/

2013. febr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
#1 vagyok.Lehet h komolyan mondja,vannak ilyenek is hál istennek na meg aztán a duci lányoknak ott vannak a duci fiúk és akkor egy-egy;)
2013. febr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De bizony,van olyan akinek kifejezetten ez az esete.15-éve még olyan Ciara- alakom volt és egy cipőboltban volt egy 110kg körüli csaj az igencsak jóképű vékony pasijával vásárolni.A lány nézegette a tűsarkúkat és a pasi rászólt,hogy -"Nézzünk inkább laposat cicám (végignézett rajtam)-ezek olyan gírnyóknak valók mint az ott!-Csontrakétáknak." Na ilyen is van:)
2013. febr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem szeretem a lusta csajokat akik nem figyelnek oda még magukra sem és képesek elhízni.
2013. febr. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy párt, ott a lány elég duci. Évek óta együtt vannak, de pl mikor megismertem őket akkor a pasi pont a szeretőjével volt és úgy mutatta be mintha a barátnője lenne. Utána a duci csajjal volt és őt is bemutatta én meg belül tiszta zavarban voltam hogy akkor most mi van de ebbúl nem mutattam kifele semmit. Utána mondta az akkori barátom, hogy az előző lány a szerető ez meg az igazi barátnő. Utána még sokszor volt ilyen, hogy a fiú hol ezzel hol azzal a lánnyal jelent meg hivatalosan. A duci meg erről semmit nem tudott. A szeretú amúgy egy csinos vékony lány volt.
2013. febr. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!