Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szexchat. Ártalmatlan, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexchat. Ártalmatlan, vagy a megcsalás előszobája?

Figyelt kérdés
A férjemről van szó. Már egyszer lebukott, hónapokra abbahagyta, de most rájöttem, hogy újrakezdte. Az idejével teljesen el tud számolni, ha nem dolgozik (kötött munkaidőben) velem és a fiunkkal van. A szex, azt hittem eddig, rendben van köztünk. Most tervezzük a második kisbabát... El vagyok keseredve!
2009. szept. 19. 22:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem kissé "beteges"


Illetve valamilyen frusztráció, vagy érzelmi defektus miatt van

2009. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
megértelek. azt valószínűleg már mondtad neki, hogy ez neked rosszul esik, ha pedig ennek ellenére is csinálja, akkor benne van a hiba. amin nem biztos, hogy tudsz változtatni, ha lehet, akkor szexuálpszchológussal esetleg.
2009. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mikor abba hagyta akkor megkérdezted miért csinálja ?

Ha nem most beszélgess el vele, hogy mit nem adsz meg neki amit egy név, és személyiség nélküli nö megadhat.

Amugy ez tényleg beteges, mert nem valo dolog, de mégis .. kicsit frusztrált lehet !!

Soha nem értem meg ezt a dolgot h. férfiak mit élveznek ebbe!!!!!

2009. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

22.28 as vagyok

Amugy ö is tervezi a babaát, vagy csak te ? Ezen gondolkodj el.! Ha ö is akkor beszélgetni kell tényleg vele, babavárás, és a sexchat nem jön össze!!! Mond el neki.

2009. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, azt mondta, hogy kíváncsiságból. Ami a babát illeti, azt állítja, ő is akarja, de most már tényleg erős kételyeim vannak...
2009. szept. 19. 22:34
 6/19 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom miert kell ebbol akkora ugyet csinalni...ez nem megcsalas es attol,hogy nezelodik,az meg nem megcsalas! amugy szerintem nincs ebbe semmi beteges,persze csak akkor,ha nem errol szol az elete es nem ott kolti el a fizujat..az,h idonkent felmegy ilyen oldalakra es legelteti a szemeit,abbol meg nem kell dramat csinalni!!

28/N ..2eve nagyon boldog kapcs.ban(neha az en emberem is nezegeti,de semmi tobb!sot,neha egyutt kritizaljuk a csajokat :))

2009. szept. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
az,hogy nézegeti néha,az nem baj.De a kérdező a sexchatről beszél,és az más.Azt én sem nézném jó szemmel!
2009. szept. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
ha látod hogy sexcsetel, kérdezd meg tőle hogy beszállhatsz-e és estleg kamera előtt szexeltek a többiek előtt.közben ti te is nézhetsz akár maszturbáló pasikat vagy szeretkező párokat esetelg nőket ha érdekel.
2009. szept. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
én sosemtudnék ugy élni a párommal hogy tudom közben más nökre élvezkedik..nemtudom hogy tudtad te eddig ezt elviselni...én biztosan nem tolerálnám a dolgot...föleg nem szülnék neki másodikat is...
2009. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Szegénykém!!Amikor egy nő,meg egy pasi úgy dönt,hogy összekötik az életüket,véleményem szerint már ilyen játékok nem férnek bele az életükbe!!Persze adott pillanatban a pasik elhanyagolva érezhetik magukat,lehet,hogy nem érzi magét elég férfinek,úgy érzi,már csak a babák fontosak,és ő nem???Nem védem őt,mert én a saját kapcsolatomban ezért biztosan lázadnék....meg kellene ezt beszélni,mi az oka annak,hogy ezt teszi!!!Lehet,egyszerűen nehezen viseli,hogy a 2.helyre szorult,és a következő baba érkezésével még jobban háttérbe kerül majd???És most keresi azt a lehetőséget,ami nem számít ugyan megcsalásnak,de első helyen szerepelhet!!Ezt meg kell mindenképp mondani neki,hogy az iránta való érzelmed semmit nem változott,ő a mindened,és nem szabad elhanyagolnod!!És hidd el,ő sem fogja úgy érezni,hogy holmi pótcselekvésekhez kellene folyamodnia!
2009. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!