Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szexchat. Ártalmatlan, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexchat. Ártalmatlan, vagy a megcsalás előszobája?

Figyelt kérdés
A férjemről van szó. Már egyszer lebukott, hónapokra abbahagyta, de most rájöttem, hogy újrakezdte. Az idejével teljesen el tud számolni, ha nem dolgozik (kötött munkaidőben) velem és a fiunkkal van. A szex, azt hittem eddig, rendben van köztünk. Most tervezzük a második kisbabát... El vagyok keseredve!
2009. szept. 19. 22:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nem hanyagolom el, a szexre mindig van idő és kedv, én inkább kezdeményező vagyok. Beszélni is próbáltam vele anno, de mint korábban is írtam, azt mondta, hogy kíváncsi, még könnyezett is..., meg hogy mennyire szeret. Egyébként korábban telefonszámcseréig is eljutott csajokkal...
2009. szept. 19. 23:52
 12/19 A kérdező kommentje:
és még valami, jóval a teherbeesésem előtt regisztrált az egyik ilyen oldalon, tehát a babának ehhez semmi köze. Sosem hittem volna, hogy ilyen helyzetbe kerülök, mindig tiszta, egyenes kapcsolataim voltak, én is így viselkedtem, és most pont a férjem, a fiam apja csinál ilyet...
2009. szept. 19. 23:57
 13/19 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a kiváncsiság hajtja! Addig örülj, míg csak bámészkodik. De ha menni akar menjen, ha valaki megakarja csalni a párját, úgsem tudod megállítani. Ott akkor valami gond van, csak nem veszed észre. Beszéljetek őszintén, ha lehet, és egyenlőre ne tervezed a második gyreket, én kivárnék a helyedben, nehogy 2 gyerekkel maradj hoppon!! Mennyi idősek vagytok, és a gyerkőc?
2009. szept. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is beteges, vagyis inkább szánalmas az életkorában. Mert ha 14-16 éves és chatsexel, az tök oké meg minden, de egy kétgyerekes családapa??? Mondd már meg neki,hogy nézzen mélyen magába, hol is tart értelmi szinten, éshogy gondolkozzon el rajta, hogy ez Neked hogy eshet! Én biztos nem hagynám annyiban...
2009. szept. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
beszélj vele mindenképpen. Mond hogy ez zavar téged (engem is zavarna) és ha szeret akkor ne beszélgessen idegenekkel erről, hanem akkor veled csinálja. Nem is értem mi a jó ebben a szexchat-ben? Debil, beteges.
2009. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem beteges!Csak a kíváncsiság hajtja!Ott szinte mindenki hazudik,kialkot egy szuper kinézetű alakot magárol,és ebben a szerepben jól érzi magát.Ez csak színészkedés mind,de ha tettre kerül a dolog, megfutamodnak!Aki szekszet akar,az nem megy a chet-re, hanem cselekszik! Hidd el nekem,én is egyszer beregisztráltam(kíváncsiságból), össze vissza hazudoztam magamrol,mert ha az igazat mondtam,az nem volt érdekes a számukra, de eszem ágában sem volt kapcsolatba jönni valakivel!Aztán meguntam ezt az egésszet,és kijelentkeztem!Majd ő is egyszer vissza tér a valós életbe,csak türelmesnek kell lenned ha szereted!Talán ha közös programot találnátok ki,a gyerek tervezés sem rossz,már ha az apuka komolyan akarja!
2009. szept. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nem szeretnék vészmadárkodni, de az én megcsalásom is egy "ártatlan" chateléssel kezdődött.Ugyanakkor, mivel nem vagyunk egyformák, a te párod lehet tudja, hol a határ...
2009. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A tegnapi 07:03-as válaszoló kérdésére: a 30-as éveink elején járunk, a gyermekünk elmúlt egy éves. Lehet, hogy csak szórakozik, de szerintem is beteges, vagy ha nem is az, legalábbis szánalmas. Azóta beregisztráltam és ismeretlenül írtam neki. Kíváncsi vagyok, meddig megy el. Már válaszolt, de eddig semmi konkrét... A nagyobbik baj, hogy mivel ez nem az első alkalom nála, én most úgy érzem, mintha kezdenék kiábrándulni...
2009. szept. 21. 16:49
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
kíváncsi vok mi lesz a levelezés vége :)
2009. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!