Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért van az, hogy amiket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amiket a mi kapcsolatunkban már nem akart megváltoztatni, azokat az új kapcsolatában még is jól csinálja?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy amiket a mi kapcsolatunkban már nem akart megváltoztatni, azokat az új kapcsolatában még is jól csinálja???

2013. ápr. 1. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert az az illető jobban illik hozzá.
2013. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul! Az elejen meg veled is igy viselkedett gondolom. De aztan, ha majd alabbhagy a kezdeti lelkesedes, ott is atall majd erre a viselkedesre, ahogy most veled. Ok azok, akik a szerelembe szerelmesek. Hajszoljak a szerelmet, es a boldogsag kozben elmegy mellettuk. Irhatsz privatot is, ha az kell, hogy ismeretlenul meghallgassanak! :)
2013. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először mindenki a jó oldalát mutatja, majd csak később jön ki az igazi énje. Az emberek nem változnak.
2013. ápr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megtanítottad, mire kell odafigyelnie még az elején.
2013. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs az offért!

Csak mindenképp mondom, hogy még nem vagyok ebben a cipőben, de én is ettől félek. Nálunk nagyon elszúrta és annyira érzem, hogy mással jobb lesz!

Én egy 2,5 éves gyerekkel most költöztem el! És nem hiszem hogy miattam, mert a kedves anyuka nyomorított meg és ő nem hogy hagyta, hanem még sokszor én kaptam a fejemre. (Gyerek előtt nem volt alkalmam ezt érzékelni...)

És tudod még az lesz dühítő, gondolom Neked is, hogy nem is látja, hogy másképp csinálja, vagy rád fogja, hogy nálatok miattad volt olyan...

2013. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!